Kurtka REV'IT! Friction

Kurtka REV'IT! Friction
  • Kurtka REV'IT! Friction
  • Kurtka REV'IT! Friction
2 229,00 zł
KS/163/0000002
Rozmiar
  • L
  • XL
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Kurtka stylowa, niepowtarzalna oraz potwierdzająca tezę że coś co nie wygląda na strój motocyklowy może nim być w 100%. Chroniona protektorami level 1 i opcjonalnie level 2, wykonana z zamszu odwróconego gwarantuje bezpieczeństwo i zazdrosne spojrzenia.

BEZPIECZEŃSTWO:
SEESMART™ CE- poziom 1 na ramiona i barki ochraniacz SEESMART, z certyfikatem CE poziomu pierwszego, posiadają najwyższy poziom ochrony wśród ochraniaczy flexi, zgodnie z nową normą EN1621-1:2012 CL-leve 1, zarówno w czasie testów uderzeniowych jak i termicznych. 
To najświeższa innowacja działu badań i rozwoju. W nowej normie testuje się również poziom uderzenia w różnych temperaturach. 
Możliwość zastosowania ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego – typu RV - kieszeń na ochraniacz pleców w tym elemencie garderoby marki REV’IT! została uszyta specjalnie z myślą o pomieszczeniu ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego, typu RV. To łatwy sposób na podniesienie bezpieczeństwa.

MATERIAŁ:
Odwrócona zamszowa skóra kozia - skóra niezwykle delikatna w dotyku ale przy tym odporna na ścieranie.

INNE:
Potrójne przeszycia - szwy zostały przeszyte potrójnie. Oznacza to, że zastosowano trzy osobne równoległe do siebie szwy, żeby zapewnić dodatkowe wzmocnienie i wytrzymałość.
Pętla do przypięcia jeansów - pętla z tyłu tej koszuli pozwala połączyć ją z jeansami, dzięki czemu kurtka nie będzie się podwijała – nigdy więcej odsłoniętych pleców podczas jazdy na motocyklu.
Krótki zamek łączący.
Kieszenie zewnętrzne i wewnętrzne.

GWARANCJA: 2 lata.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także