Kurtka REV'IT! Sherwood Air czarny

1 689,00 zł

logo rev'it

Sprawdź swój rozmiar
KS/200/0000006
Rozmiar
  • 46
  • 48
  • 50
  • 52
  • 54
  • 56
  • 58
  • 60
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Klasyczna czarna kurtka motocyklowa jest tym, czego potrzebuje każdy motocyklista. Wersja Air charakteryzuje się tym że możemy zakładać ją podczas wysokich temperatur, gdyż perforacje na powierzchni skóry będą nas idealnie wentylować. Mimo konwencjonalnego wyglądu kurtka jest wyposażona w wysokiej jakości ochraniacze łokci i ramion, a także opcję zainstalowania wkładki ochronnej SEESOFT ™ CE-level 2 w przygotowanej kieszeni. Dzięki odpinanej podszewce termicznej bez rękawów Sherwood jest gotów do drogi w upalne jak i chłodniejsze dni.


BEZPIECZEŃSTWO:
Ochraniacze SEESMART™ CE-level 1 na ramionach i łokciach - oferują one najwyższy poziom elastyczności przy czym nadal spełniają w testach zderzeniowych normę EN1621-1:2012 CE poziom 1 zarówno w standardowych jak i wysokich (T+) temperaturach.    
Możliwość zastosowania ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego – typu RV - kieszeń na ochraniacz pleców w tym elemencie garderoby marki REV’IT! została uszyta specjalnie z myślą o pomieszczeniu ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego, typu RV. To łatwy sposób na podniesienie bezpieczeństwa.

Bezpieczne szwy - zwykle szwy i przeszycia stanowią najsłabszy element w odzieży motocyklowej, ponieważ mogą ulec rozdarciu w razie uderzenia. Można temu zapobiec poprzez zastosowanie technologii bezpiecznych szwów. Marka REV’IT! używa ich w swojej odzieży w rejonach o podwyższonym ryzyku uderzenia (dyrektywa określająca kategorie ryzyka w danych strefach 13595-1:2002).

MATERIAŁ:

Skóra bydlęca.
Skóra bydlęca perforowana.
Wypinana podpinka ocieplająca.

Skład: 100% skóra.

INNE:
Paski regulacyjne.
Krótki suwak do połączenia ze spodniami.
Pętla do przypięcia jeansów - pętla z tyłu kurtki pozwala połączyć ją z jeansami, dzięki czemu kurtka nie będzie się podwijała. Nigdy więcej odsłoniętych pleców podczas jazdy na motocyklu. 
V-flap na kołnierzu - 
skórzana zakładka zamocowana przed zamkiem błyskawicznym, chroni przed wiatrem.
Kieszenie: 
boczne, kieszeń na dokumenty, kieszenie wewnętrzne. 

GWARANCJA: 2 lata.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także