Kurtka REV'IT! MASARU
  • Wyprzedaż!
Kurtka REV'IT MASARU czarny/biały
  • Kurtka REV'IT MASARU czarny/biały
  • Kurtka REV'IT MASARU czarny/biały
2 029,00 zł
1 420,30 zł
Oszczędzasz 608,70 zł (30%)
KS/30/0000003
Rozmiar
  • 52
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
Jeśli szukasz stylowej kurtki rodem z Moto GP - MASARU sprawi, że poczujesz wszystkie zalety sportowego kombinezonu. Piękna skóra MONACO połączona z tkaniną Cordura® zmodyfikowaną przez REV’IT zapewnia najwyższy komfort oraz odporność na uszkodzenia i ścieranie. Innowacyjne technologicznie protectory barków i łokci SEEFLEX™ CE dzięki systemowi pochłaniania energii uderzenia gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wypinana podpinka ocieplająca zapewnia komfort termiczny w chłodne dni. Po wypięciu powłoki ocieplającej, za doskonałą wentylację odpowiada semi-perforowana skóra, która przepuszcza powietrze zapewniając chłodzenie ciała w gorące dni. Kurtka jest przystosowana do protectora pleców SEESOFT™ CE-level 2 oraz łączenia z każdymi spodniami REV’IT dzięki długiemu i krótkiemu suwakowi.

BEZPIECZEŃSTWO:
Ochraniacze SEEFLEX
Ochraniacz SEEFLEX, z certyfikatem CE poziomu drugiego, zgodnie z nową normą EN1621-1:2012, to najświeższa innowacja naszego działu badań i rozwoju. W nowej normie testuje się również poziom uderzenia w różnych temperaturach. Ochraniacze SEEFLEX znacznie przewyższają nowe standardy, a przy tym nie odbija się to na wygodzie motocyklisty.
Bezpieczne przeszycia
Zwykle przeszycia stanowią najsłabszy element w odzieży motocyklowej, ponieważ mogą ulec rozdarciu w razie uderzenia. Można temu zapobiec poprzez zastosowanie technologii bezpiecznych szwów. Marka REV’IT! używa ich w swojej odzieży w rejonach o podwyższonym ryzyku uderzenia (dyrektywa określająca kategorie ryzyka w danych strefach 13595-1:2002).
Kieszeń przygotowana pod ochraniacz pleców SEESOFT CE level 2

MATERIAŁ:
Skóra bydlęca Monaco Performance Ta skóra typu „top grain” nie tylko jest wyszlifowana w celu pozbycia się wszelkich niedoskonałości, lecz także wzmocniona, żeby lepiej nadawała się do jazdy po torze i ulicach. Jest trwała i stanowi doskonałą ochronę.
PWR|Kevlar stretchTen materiał PWR|Kevlar stretch wykonano z aramidów i włókien nylonowych, które dodatkowo go wzmacniają.
Neopren
-
To syntetyczny kauczuk stosowany w odzieży ochronnej. Jest odporny na ścieranie, substancje chemiczne i wodę oraz nieco rozciągliwy.
Lorica® - materiał Lorica® wykonany jest z mikrowłókien, które nadają mu cechy podobne do tych właściwych naturalnej skórze, włącznie z wyglądem. Ten łatwy w utrzymaniu materiał nie jest tak mocny jak skóra, ale za to miększy, lżejszy i ma jednolitą grubość, co sprawia, że łatwiej go przerabiać.

INNE:
Kurtka posiada regulację szerokości talii. Dodatkowym atutem są liczne kieszenie w tym na dokumenty. Istnieje możliwość przypięcia spodni od kompletu, lub innych.

GWARANCJA:  2 lata


Opis tego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kurtka REV'IT! MASARU


logo revit
Sprawdź swój rozmiar

Napisz swoją opinię