Kurtka REV'IT! Fulton

  • Wyprzedaż!
Kurtka REV'IT FULTON czarny
  • Kurtka REV'IT FULTON czarny
  • Kurtka REV'IT FULTON czarny
1 209,00 zł
785,90 zł
Oszczędzasz 423,10 zł (35%)
Miejska, wodoodporna, kurtka na chłodne dni z wypinaną warstwą ocieplającą.

logo revit

Sprawdź swój rozmiar
KT/103/0000007
Rozmiar
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
REV'IT Fulton to połączenie lekkiego, miejskiego stylu z zapewniającą bezpieczeństwo kurtką motocyklową. Idealny wybór dla poruszających się na dwóch kołach w miejskiej dżungli. Kombinacja membrany hydratex® i polibawełny zapewnia wodoodporność, podpinka ocieplająca gwarantuje ciepło w chłodniejsze dni.
Bezpieczeństwo zapewniają ochraniacze
SEESMART™ CE poziom 1 na łokcie i barki. Kurtka posiada również kieszeń na ochraniacze pleców SEESOFT™ CE poziom 2.
Po zejściu z motocykla z motocykla głowę okryć można ocieplanym kapturem, który na czas jazdy wystarczy ściągnąć regulowanym paskiem. 
 
BEZPIECZEŃSTWO:
SEESMART™ CE- poziom 1 na ramiona i barki - ochraniacz SEESMART, z certyfikatem CE poziomu pierwszego, posiadają najwyższy poziom ochrony wśród ochraniaczy flexi, zgodnie z nową normą EN1621-1:2012 CL-leve 1, zarówno w czasie testów uderzeniowych jak i termicznych.
To najświeższa innowacja działu badań i rozwoju. W nowej normie testuje się również poziom uderzenia w różnych temperaturach.
Kieszeń przygotowana pod ochraniacz pleców SEESOFT poziom 2 - ochraniacz pleców Seesoft CE poziomu drugiego został zaprojektowany tak, by pochłaniał różne wstrząsy, ale nie obniżał komfortu ani nie ograniczał wentylacji i swobody ruchów.
Laminowany odblask.
MATERIAŁ:
Polycotton 2L- 2-warstwowa polibawełna o splocie diagonalnym - polibawełna stanowi mieszankę poliestru i bawełny, czyli połączenie naturalnych i syntetycznych materiałów. Diagonal to rodzaj splotu z równoległymi skośnymi prążkami, dzięki którym materiał prezentuje się stylowo i jest przyjemny dla skóry. 2-warstwowa konstrukcja sprawia, że niemal nie chłonie wody i szybko schnie.
Hydratex®|Lite -  to warstwa zapewniająca ochronę przed każdą pogodą. Wewnętrzna powierzchnia powłoki zewnętrznej ma wodoodporną powłokę z mikroporami, która zabezpiecza przed deszczem i wiatrem.
Wypinana podpinka ocieplająca
Skład: 58% bawełna, 42% poliester.
INNE:
Odpinany kaptur; regulowany obwód rękawów i kołnierza; ściągacze na dole kurtki, komfortowy, miękki kołnierz; 5 kieszeni zewnętrznych (3 wodoodporne), jedna kieszeń wewnętrzna.

GWARANCJA:  2 lata.


Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kurtka REV'IT! Fulton

Miejska, wodoodporna, kurtka na chłodne dni z wypinaną warstwą ocieplającą.

logo revit

Sprawdź swój rozmiar

Napisz swoją opinię