Kurtka Rev'it! Eclipse Blue

  • Nowy
Kurtka Rev'it! Eclipse Blue
  • Kurtka Rev'it! Eclipse Blue
  • Kurtka Rev'it! Eclipse Blue
669,00 zł

logo rev'it

Sprawdź swój rozmiar

GWARANCJA:
 2 lata.
KT/671/0XS
Rozmiar
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Ilość
Produkt na zamówienie

REV'IT! Eclipse to idealny wybór na gorące dni. Sprawdza się zarówno w mieście jak i w czasie wakacyjnych wyjazdów. Kurtka uszyta jest głównie z maksymalnie przewiewnego meshu w partiach bardziej narażonych znajduje się poliester 600D. Bezpieczeństwo zapewniają ochraniacze Knox® Flexiform CE znajdujące się na ramionach i łokciach. Bezpieczeństwo motocyklisty można dodatkowo podnieść korzystając ze znajdującej się na plecach kiszeni dedykowanej na protektor pleców SEESOFT™ CE poziomu drugiego typu RV. Dzięki regualacji na rękawach i w pasie kurtkę można idealnie dopasować do sylwetki. Kurtka posiada dwie pętle dzięki, którym można ją połączyć z jeansami.
BEZPIECZEŃSTWO:
Ochraniacze Knox® Flexiform CE - te certyfikowane ochraniacze wykonane są z bardzo lekkiego i elastycznego PU. Wykończenie ich jest gładkie i a krawędzie cienkie dzięki czemu ochraniacze te idealnie dopasowują się do ciała. Dają one pełną swobodę ruchów oraz pełną przepuszczalność powietrza dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym odpowiadającym za rozprowadzenie ciepła. Wygoda i doskonałe bezpieczeństwo w jednym. 
Możliwość zastosowania ochraniacza pleców SEESOFT™ CE poziomu drugiego typu RV - kieszeń na ochraniacz pleców w tym elemencie garderoby marki REV’IT! została uszyta specjalnie z myślą o pomieszczeniu ochraniacza pleców SEESOFT™ CE poziomu drugiego, typu RV. To łatwy sposób na podniesienie bezpieczeństwa.
Odblaskowe logo na plecach.

MATERIAŁ:
Mesh - materiał poliestrowy o strukturze siatki. Bardzo lekki i wytrzymały. Umożliwia swobodny przepływ powietrza. Dużym atutem jest małą podatność na podmuchy wiatru co redukuje efekt "żagla". Mesh jest wodoodporny, odporna na promieniowanie UV i zmiany temperatur.
Poliester 600D - tkanina ta, wykonana z poliestrowej przędzy, przylega do ciała i doskonale sprawdza się w rejonach, które w średnim stopniu narażone są na uderzenia. Zapewnia motocykliście wygodę.
Skład:
100% poliester.

INNE:
Dwie pętle do przypięcia jeansów - pętla z tyłu tej kurtki pozwala połączyć ją z jeansami, dzięki czemu kurtka nie będzie się podwijała – nigdy więcej odsłoniętych pleców podczas jazdy na motocyklu.
Panele wentylacyjne.
Regulacja w pasie.
Regulowane zakładki na rękawach.
Regulowane paski na rękawach.
Dwie kieszenie boczne, jedna kieszeń wewnętrzna.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także