Kurtka REV'IT! Levante Ladies

  • Wyprzedaż!
Kurtka damska REV'IT LEVANTE
  • Kurtka damska REV'IT LEVANTE
  • Kurtka damska REV'IT LEVANTE
1 149,00 zł
804,30 zł
Oszczędzasz 344,70 zł (30%)
KT/140/0000006
Rozmiar
  • 44
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

CECHY PRODUKTU:
Ta kurtka to znak dla innych, że nie mają do czynienia ze zwykłym motocyklistą w drodze, ale z kobietą jeżdżącą w wielkim stylu. Nie ma potrzeby wybierać między tradycyjną skórzaną kurtką a taką wykonaną z materiału air-mesh, bo LEVANTE dla pań łączy właściwości obu. Wierzchnia warstwa w całości wykonana jest z siateczki, a podpinkę ocieplającą można przechowywać w tylnej kieszeni. Oczywiście, jest też wyposażona w ochraniacze ramion i łokci z certyfikatem CE.

BEZPIECZEŃSTWO:
Ochraniacze Knox® CE
Planet Knox Limited to spółka, która specjalizuje się w innowacyjnych, wysokiej jakości ochraniaczach z certyfikatem CE, i ma tradycje w produkowaniu ochraniaczy motocyklowych, zabezpieczających przed uderzeniami. Ochraniacze Knox® stosowane są w szerokiej gamie produktów marki REV’IT!, w tym w odzieży „lifestyle’owej”. Oferują one bardzo efektywną ochronę – ekstremalnie wytrzymałą, lekką i elastyczną.

Kieszeń przygotowana do ochraniacza pleców SEESOFT™ CE level 2 typ RV.

MATERIAŁ:
poliester rib
Poliestrowe tkaniny to podstawa odzieży REV’IT!. Produktom nadaje elastyczność, a sylwetce – stylowość. Z tego słynie nasza marka. Ta wykonana została w splocie typu „rib” w celu uzyskania optymalnej wydajności.

odpinany materiał hydratex®|G-liner
Wodoodporna powłoka, która znajduje się po wewnętrznej stronie podszewki. Szwy zostały oklejone taśmą, żeby uniemożliwić dostęp wodzie. Powłoka REV’IT! Hydratex®|G-liner stosowana jest w produktach, które wymagają podstawowego poziomu ochrony na każdą pogodę. 

PWR|shell mesh
To dzianina o otwartej strukturze splotu, która zapewnia dobrą „oddychalność” i elastyczność. Jest wygodna i oferuje dobrą ochronę.

INNE:
Regulacja szerokości talii i przedramion, ściagacz w biodrach, możliwość dopasowania obwodu kołnierza do własnych potrzeb. Dodatkowe panele wentylacyjne oraz pętla do przyczepienia spodni. Kieszeń na wodoodporną membranę.


GWARANCJA:  2 lataOpis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także