Kurtka REV'IT! Neptune 2 GTX

Kurtka REV'IT! Neptune 2 GTX czarny
  • Kurtka REV'IT! Neptune 2 GTX czarny
  • Kurtka REV'IT! Neptune 2 GTX czarny
2 539,00 zł
logo revit
Sprawdź swój rozmiar
KT/265/0000002
Rozmiar
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
  • XYL
  • XZL
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
Kurtka Neptune 2 GTX to kwintesencja motocyklizmu. Czysta i prosta. Stworzyliśmy kurtkę, która jest doskonale dostosowana do całorocznej jazdy dla tych którzy chcą podróżować 365 dni w roku. Pod niezwykle odporną na ścieranie i oddychającą powłoką zewnętrzną, dodatkowo pokrytą teflonem®, znajdziesz dostosowaną do noszenia osobno 100% wodoodporną kurtkę GORE-TEX® z technologią Paclite®. Dodaliśmy również odpinaną podpinkę termiczną, aby utrzymać ciepło w zimniejsze poranki lub gdy pogoda się pogarsza. Ochronę zapewniają nasze nagradzane ochraniacze SEEFLEX ™ CE na poziomie 2 umieszczone na barkach i łokciach.

BEZPIECZEŃSTWO:
SEEFLEX level 2 - Ochraniacz SEEFLEX, z certyfikatem CE poziomu drugiego, zgodnie z nową normą EN1621-1:2012, to najświeższa innowacja działu badań i rozwoju. W nowej normie testuje się również poziom uderzenia w różnych temperaturach. Ochraniacze SEEFLEX znacznie przewyższają nowe standardy, a przy tym nie odbija się to na wygodzie motocyklisty.
Możliwość zastosowania ochraniacza klatki piersiowej SEESOFT CE poziomu pierwszego – typu RV - kieszeń bezpieczeństwa REV'IT jest dostosowana aby zapewnić optymalne zabezpieczenie ciała oraz klatki piersiowej. W tym modelu został wykorzystany system SEESOFT™ CE-level 1 który gwarantuje  zmaksymalizowanie bezpieczeństwa. 

Możliwość zastosowania ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego – typu RV - kieszeń na ochraniacz pleców w tym elemencie garderoby marki REV’IT! została uszyta specjalnie z myślą o pomieszczeniu ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego, typu R. To łatwy sposób na podniesienie bezpieczeństwa. Ochraniacz pleców Seesoft CE poziomu drugiego został zaprojektowany tak, by pochłaniał różne wstrząsy, ale nie obniżał komfortu ani nie ograniczał wentylacji i swobody ruchów.

MATERIAŁ:
Poliester 450D -
poliester to wytrzymała, lekka tkanina, która nie nasiąka wodą.
Poliester 600D o dużej gęstości z powłoką z Teflonu® - w materiale tym poliestrowa przędza spleciona jest z lżejszą poliestrową przędzą tak, by stworzyć tkaninę o dużej gęstości i zwiększonych właściwościach ochronnych i odpornych na ścieranie. Powłoka z odpychającego wodę i brud Teflonu® utrudnia brudowi przyklejenie się do powierzchni materiału lub przeniknięcie go.
Powłoka z Teflonu® - powłoka z odpychającego wodę i brud Teflonu® utrudnia brudowi przyklejanie się do powierzchni materiału lub przeniknięcie go. Pomaga to utrzymać sprzęt w czystości.
Odpinany materiał GORE-TEX® z technologią Paclite® - materiał GORE-TEX® z technologią Paclite® cechuje odporność na wiatr i wodę oraz ekstremalna „oddychalność”. Doskonale sprawdza się w odzieży motocyklowej, ponieważ chroni przed czynnikami atmosferycznymi. Dodaliśmy cienką podszewkę, żeby zabezpieczyć membranę Paclite® i upewnić się, że nie przyklei się ona do skóry podczas jazdy w ciepłej pogodzie i bez podpinki ocieplającej.

INNE:
Flexisnap - zapięcie REV’IT! flexisnap umożliwia regulowanie obwodu kołnierza i indywidualne dopasowanie go to każdego motocyklisty. Kurtkę często nosi się nie tylko jedną porę roku, a flexisnap pozwala w kilka sekund dopasować kołnierz. Zimą szerszy obwód kołnierza pomieści kominiarkę lub dodatkowy kołnierz; latem – wpuści do środka strumień powietrza, niezwykle istotny dla chłodzenia. Flexisnap dostępny jest jako zapięcie 5- lub 7-stopniowe (XL). 
Możliwość zastosowania kamizelki chłodzącej Challenger - kurtka daje możliwość zastosowania kamizelki chłodzącej Challenger. Można ją przypiąć bezpośrednio do zewnętrznej powłoki za pomocą suwaków łączących.
Możliwość zastosowania systemu mocującego kamizelkę HV - system mocujący kamizelkę HV pozwala łatwo dołączyć do kurtki kamizelkę HV. Doskonale widoczna kamizelka z certyfikatem EN471 podwyższa bezpieczeństwo na drodze.
Haczyk przy kołnierzu - dzięki haczykowi i pętli można odsunąć przednią część kołnierza i w ten sposób pozwolić strumieniowi powietrza chłodzić szyję w cieplejsze pory roku, a kołnierzyk nie będzie denerwująco łopotał.
Posiada długi i krótki suwak do spięcia ze spodniami.

GWARANCJA:  2 lata.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także