Kurtka REV'IT! Offtrack

Kurtka REV'IT! Offtrack niebieski
  • Kurtka REV'IT! Offtrack niebieski
  • Kurtka REV'IT! Offtrack niebieski
1 649,00 zł

logo rev'it

Sprawdź swój rozmiar
KT/326/0000001
Rozmiar
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • XYL
  • XZL
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Kiedy nie wiesz, dokąd trasa Cię poprowadzi - drogą gruntową czy nie - upewnij się, że jesteś przygotowany na wszystko. Przedstawiamy kurtkę Offtrack. Jest to lekka, dobrze wentylowana kurtka z pojemnymi kieszeniami. Gdy temperatura wzrasta, można otworzyć panele wentylacyjne VCS z przodu aby zoptymalizować przepływ powietrza. Jeśli temperatura spadnie, można wpiąć podpinkę ocieplającą, aby zapewnić dodatkowe ciepło. Kiedy pogoda się pogorszy, odpinana i wodoodporna membrana hydatex® | Mesh G-liner ochroni Cię przed deszczem i wiatrem.

BEZPIECZEŃSTWO:
Ochraniacze SEEFLEX CE poziomu drugiego
Ochraniacz SEEFLEX, z certyfikatem CE poziomu drugiego, zgodnie z nową normą EN1621-1:2012, to najświeższa innowacja naszego działu badań i rozwoju. W nowej normie testuje się również poziom uderzenia w różnych temperaturach. Ochraniacze SEEFLEX znacznie przewyższają nowe standardy, a przy tym nie odbija się to na wygodzie motocyklisty.
Możliwość zastosowania ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego – typu RV
Ochraniacz pleców Seesoft CE poziomu drugiego został zaprojektowany tak, by pochłaniał różne wstrząsy, ale nie obniżał komfortu ani nie ograniczał wentylacji i swobody ruchów.
Możliwość zastosowania dzielonego ochraniacza klatki piersiowej SEESOFT™ CE poziomu pierwszego Kieszeń protektora jest uszyta na miarę, aby idealnie zmieścić dzielony ochraniacz klatki piersiowej SEESOFT™ CE poziomu pierwszego - w łatwy sposób można zmaksymalizować bezpieczeństwo.
Dla lepszej widoczności odblaski na klatce piersiowej, rękawach i plecach, odblaskowe logo.

MATERIAŁ:
Poliester dull 450D
Poliestrowe tkaniny to podstawa odzieży REV’IT!. Dzięki nim nasze produkty są elastyczne i elegancko leżą, czego można by oczekiwać po naszej marce.
Poliester 600D - tkanina ta, wykonana z poliestrowej przędzy, przylega do ciała i doskonale sprawdza się w rejonach, które w mniejszym stopniu narażone są na uderzenia. Zapewnia motocykliście wygodę.
3D air mesh - ta dzianina, o otwartej, trójwymiarowej strukturze splotu, zapewnia dobrą wentylację podczas jazdy. 3D air mesh jest nieodzowny podczas długich wypraw motocyklowych.
PWR | shell mesh
Ten materiał PWR | shell to dzianina o otwartej strukturze splotu, która zapewnia dobrą „oddychalność” i elastyczność. Jest wygodna i oferuje ochronę.
Lorica
Materiał Lorica® wykonany jest z mikrowłókien, które nadają mu cechy podobne do tych właściwych naturalnej skórze, włącznie z wyglądem. Ten łatwy w utrzymaniu materiał nie jest tak mocny jak skóra, ale za to miększy, lżejszy i ma jednolitą grubość, co sprawia, że łatwiej go przerabiać.

INNE:
Kurtka posiada krótki i długi zamek do spięcia ze spodniami,  funkcja dopasowania obwodu, produkt wyposażony jest w bardzo wydajne panele wentylacyjne VCS na klatce. Możliwość zastosowania kamizelki Challenger(chłodząca). Liczne kieszenie zewnętrzne i wewnętrzne.

GWARANCJA:  2 lata

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także