Kurtka REV'IT! Neptune GTX Ladies

  • Wyprzedaż!
Kurtka REV'IT NEPTUNE GTX LADIES
  • Kurtka REV'IT NEPTUNE GTX LADIES
  • Kurtka REV'IT NEPTUNE GTX LADIES
  • Kurtka REV'IT! NEPTUNE GTX Ladies
  • Kurtka REV'IT! NEPTUNE GTX Ladies
  • Kurtka REV'IT! NEPTUNE GTX Ladies
  • Kurtka REV'IT! NEPTUNE GTX Ladies
2 219,01 zł
1 331,40 zł
Oszczędzasz 887,61 zł (40%)

logo rev'it

Sprawdź swój rozmiar
KT/56/0000004
Rozmiar
  • 42
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTÓW:
Nie ma wątpliwości, że kurtka NEPTUNE GTX LADY jest idealną propozycją dla kobiet. Kurtka ta została wyposażona w wypinaną wodoodporną membranę GORE-TEX® Paclite® oraz odpinaną warstwę ocieplającą. Jest to doskonała propozycja na każde warunki pogodowe i każdą porę roku.
Bez membrany kurtka oferuje rewelacyjny przepływ powietrza - zbawienie w upalne dni. Dla jeszcze lepszego chłodzenia można zastosować kamizelką chłodzącą CHALLLENGER COOLING. Panele odblaskowe zapewnią widoczność w nocy,  a specjalne klamry pozwala na zastosowanie w kurtce kamizelki odblaskowej CONNECTOR HV. Bezpieczeństwo zapewniają protektory na łokciach i barkach ProLife CE, na plecach znajduje się kieszeń na protektor Seesoft CE z drugim poziomem bezpieczeństwa.

BEZPIECZEŃSTWO:
Ochraniacz SEEFLEX CE poziomu drugiego - ochraniacz z certyfikatem CE poziomu drugiego, zgodnie z nową normą EN1621-1:2012, to najświeższa innowacja naszego działu badań i rozwoju. W nowej normie testuje się również poziom uderzenia w różnych temperaturach. Ochraniacze SEEFLEX znacznie przewyższają nowe standardy, a przy tym nie odbija się to na wygodzie motocyklisty.
Możliwość zastosowania ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego – typu RV - kieszeń na ochraniacz pleców w tym elemencie garderoby marki REV’IT! została uszyta specjalnie z myślą o pomieszczeniu ochraniacza pleców Seesoft CE poziomu drugiego, typu R. To łatwy sposób na podniesienie bezpieczeństwa. Ochraniacz pleców Seesoft CE poziomu drugiego został zaprojektowany tak, by pochłaniał różne wstrząsy, ale nie obniżał komfortu ani nie ograniczał wentylacji i swobody ruchów.

MATERIAŁ:
Poliester 600D o dużej gęstości - w materiale tym poliestrowa przędza spleciona jest z lżejszą poliestrową przędzą tak, by stworzyć tkaninę o dużej gęstości i zwiększonych właściwościach ochronnych i odpornych na ścieranie.
Poliester rib z powłoką z Teflonu® - poliester to wytrzymała, lekka tkanina, która nie nasiąka wodą. Tę wykonano w splocie typu „rib” w celu uzyskania optymalnej wydajności. Powłoka z odpychającego wodę i brud Teflonu® utrudnia brudowi przyklejenie się do powierzchni materiału lub przeniknięcie go.
PWR | wax 500D - ten materiał PWR | shell ma woskową powłokę, która nadaje mu nieco zmatowiony wygląd.
Sure grip - tkaniny lub skóry „sure grip” mają specjalną fakturę, która zapewnia doskonałą przyczepność podczas jazdy w każdych warunkach.
Odpinany materiał GORE-TEX® z technologią Paclite® - materiał GORE-TEX® z technologią Paclite® cechuje odporność na wiatr i wodę oraz ekstremalna „oddychalność”. Doskonale sprawdza się w odzieży motocyklowej, ponieważ chroni przed czynnikami atmosferycznymi. Dodaliśmy cienką podszewkę, żeby zabezpieczyć membranę Paclite® i upewnić się, że nie przyklei się ona do skóry podczas jazdy w ciepłej pogodzie i bez podpinki ocieplającej.

INNE:
Flexisnap - zapięcie REV’IT! flexisnap umożliwia regulowanie obwodu kołnierza i indywidualne dopasowanie go to każdego motocyklisty. Kurtkę często nosi się nie tylko jedną porę roku, a flexisnap pozwala w kilka sekund dopasować kołnierz. Zimą szerszy obwód kołnierza pomieści kominiarkę lub dodatkowy kołnierz; latem – wpuści do środka strumień powietrza, niezwykle istotny dla chłodzenia. Flexisnap dostępny jest jako zapięcie 5- lub 7-stopniowe (XL).
Możliwość zastosowania kamizelki chłodzącej Challenger - kurtka daje możliwość zastosowania kamizelki chłodzącej Challenger. Można ją przypiąć bezpośrednio do zewnętrznej powłoki za pomocą suwaków łączących.
Możliwość zastosowania systemu mocującego kamizelkę HV - system mocujący kamizelkę HV pozwala łatwo dołączyć do kurtki kamizelkę HV. Doskonale widoczna kamizelka z certyfikatem EN471 podwyższa bezpieczeństwo na drodze.
Haczyk przy kołnierzu - dzięki haczykowi i pętli można odsunąć przednią część kołnierza i w ten sposób pozwolić strumieniowi powietrza chłodzić szyję w cieplejsze pory roku, a kołnierzyk nie będzie denerwująco łopotał.
Posiada długi i krótki suwak do spięcia ze spodniami.

GWARANCJA:  2 lata

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.