Bokserki termoaktywne damskie REDLINE OUTLAST

  • Wyprzedaż!
Bokserki damskie REDLINE OUTLAST®
  • Bokserki damskie REDLINE OUTLAST®
66,00 zł
52,80 zł
Oszczędzasz 13,20 zł (20%)


OT/92/0000003
Rozmiar
  • XL/2XL
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
Wykonane z termoaktywnego (termoregulucącego) materiału Outlast. Najlepsza, jako pierwsza warstwa.
Pomaga termicznie regulować własny mikroklimat. Przyczynia się do komfortowego bilansu cieplnego. Absorbuje i uwalnia ciepło w zależności od indywidualnych potrzeb, działając, jako bufor równoważący temperaturę. Zmniejsza przegrzanie podczas aktywności.
Redukuje wydzielanie potu, sucha skóra wychładza się wolniej. Spowalnia szybkości zmian temperatury w obrębie osobistego mikroklimatu. Outlast zmniejsza tempo, w jakim nastąpi przegrzanie lub wychłodzenie. Zapewnia większy komfort.

MATERIAŁ:
Outlast® to materiał wynaleziony dla NASA do wytwarzania kombinezonów dla astronautów. Szybko znalazł zastosowanie w produkcji specjalistycznej odzieży sportowej i turystycznej.  
Outlast® to najbardziej zaawansowany technologicznie materiał, z którego produkowana jest odzież termoaktywna.  
Outlast® zaprojektowano tak by zgromadzoną energię cieplną uwalniał, gdy jest jej nadmiar i gromadził ciepło, gdy jest go za mało.

Skład: 47,5% Cotton, 47,5% Modal, 5% Spandex Z Outlast® MIC Coating

GWARANCJA: 12 miesięcy.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Bokserki termoaktywne damskie REDLINE OUTLASTNapisz swoją opinię