Rękawice termiczne Rev'it! Grizzly WSP

149,00 zł

logo revit

Sprawdź swój rozmiar

GWARANCJA: 2 lata

OT/142/0000001
Rozmiar
  • S
  • M
  • L
  • XL
Ilość
Produkt dostępny od ręki

Rękawice GORE® Windstopper® Softshell przeznaczone do każdego typu rękawic Revit! bez podszewki. Zapewniają dodatkowe ciepło oraz idealne odprowadzenie wilgoci za pośrednictwem tkaniny Coolmax. Dodatkowym atutem są szwy zewnętrze, które poprawiają czucie w palcach.

MATERIAŁ:
COOLMAX® - Zaawansowany technologicznie materiał COOLMAX® został zaprojektowany tak, by odprowadzał wilgoć i zapewniał komfort. COOLMAX® tworzą włókna poliestrowe, które cechuje zwiększona powierzchnia. Specjalne włókna o kanalikowej budowie transportują wilgoć z dala od skóry ku zewnętrznej warstwie materiału, gdzie może szybko wyparować. Dzięki temu zapewnia chłód i komfort noszenia.
WINDSTOPPER® Soft Shell 3-warstwowy ripstop stretch - tkanina WINDSTOPPER® oferuje miękką, lekką i całkowicie wiatroodporną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi – w jednym uniwersalnym elemencie garderoby. Dzięki całkowitej wiatroodporności i maksymalnej „oddychalności” odzież i sprzęt z technologią WINDSTOPPER® na długo zapewnia wygodę w przeróżnych warunkach pogodowych i podczas różnych aktywności. Tkaniny WINDSTOPPER® powstają poprzez laminowanie specjalnej membrany do szerokiego wachlarza tkanin funkcjonalnych, wybranych zależnie od ich przeznaczenia. W przypadku 3-warstwowego materiału WINDSTOPPER® Soft Shell ribstop stretch nylon technologię WINDSTOPPER® zastosowano w odpornej na ścieranie powłoce zewnętrznej z nylonowego stretchu, wykonanego w splocie ripstop, połączonej z ciepłym, miłym polarem microfleece.

SKŁAD: 85% Polyester, 12% Polyamide, 2% ePFTE, 1% Elastane


INNE:
Tkanina składa się z włókien o kanalikowej budowie, które transportują pot z dala od skóry ku wierzchniej warstwie materiału, gdzie może szybko wyparować.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także