Bluza termoaktywna REV'IT! Airborne LS

Bluza termoaktywne REV'IT! Airborne LS
  • Bluza termoaktywne REV'IT! Airborne LS
  • Bluza termoaktywne REV'IT! Airborne LS
319,00 zł

Sprawdź swój rozmiar
OT/177/0000001
Rozmiar
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Bluza ta została zaprojektowana z myślą o osobach aktywnie jeżdżących na motocyklu. Ograniczenie ilości szwów do minimum pozwala na długotrwałe korzystanie z produktu i nie odczuwaniu dyskomfortu. Systemy odseparowania wilgoci i utrzymaniu suchej skóry powodują że można bez przeszkód nosić Airborna w największe upały.
MATERIAŁ:
Multiyarn Poliamide - to w stu procentach poliamidowe nici, połączone w wyjątkowy sposób, które nadają produktom doskonałą trwałość, wytrzymałość na rozciąganie i pękanie oraz znakomitą odporność na ścieranie. Są tak silne dzięki unikalnej strukturze – trzyniciowej przędzy z dodatkową czwartą nicią wplecioną między nie. Czwarta nić została podgrzana, żeby zespoliła się z pozostałymi trzema, więc nie ma możliwości, żeby się odplątała lub pękła. Szwy te wytrzymują nawet największe obciążenia i doskonale sprawdzają się jako szwy zewnętrzne w rękawicach i odzieży.
Poliester i Elastyna Roundknit - wyroby okrągłodziane cechują się doskonałą elastycznością, dzięki której świetnie dopasowują się do ciała. Brak szwów zapewnia optymalny komfort oraz nadaje materiałowi funkcjonalność – dzięki mniejszej liczbie szwów materiał jest w mniejszym stopniu narażony na wszelkie rozprucia i pojawianie się zgubionych oczek, a przez to jest o wiele trwalszy. Wszystkie niezbędne szwy wykonano płaskim ściegiem typu flatlock, żeby uniknąć luzów. W rezultacie materiał charakteryzuje się najwyższym komfortem i funkcjonalnością.

INNE:
Technologia trójwymiarowych materiałów bezszwowych - odzież z trójwymiarowych, okrągłodzianych materiałów zapewnia najwyższą wygodę i ma wiele technicznych właściwości, które znajdują zastosowanie w sportach, w tym w jeździe na motocyklu. Określenie „trójwymiarowy” odnosi się do faktury i kształtu oczek. Wyroby okrągłodziane cechują się doskonałą elastycznością, dzięki której świetnie dopasowują się do ciała. Brak szwów zapewnia optymalny komfort oraz nadaje materiałowi funkcjonalność – dzięki mniejszej liczbie szwów materiał jest w mniejszym stopniu narażony na wszelkie rozprucia i pojawianie się zgubionych oczek, a przez to jest o wiele trwalszy. Wszystkie niezbędne szwy wykonano płaskim ściegiem typu flatlock, żeby uniknąć luzów. W rezultacie materiał charakteryzuje się najwyższym komfortem i funkcjonalnością.
Funkcja odprowadzania wilgoci - tkanina jest stale odseparowana od ciała na niewielką odległość, dzięki czemu pot szybciej wysycha i pozostawia skórę suchą.
Panele wentylacyjne


GWARANCJA: 2 lata.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.