Spodnie przeciwdeszczowe REV'IT! Acid H2O

  • Wyprzedaż!
Spodnie przeciwdeszczowe REV'IT! Acid H2O
  • Spodnie przeciwdeszczowe REV'IT! Acid H2O
  • Spodnie przeciwdeszczowe REV'IT! Acid H2O
179,00 zł
143,20 zł
Oszczędzasz 35,80 zł (20%)
Sprawdź swój rozmiar
PD/3/0000007
Rozmiar
  • XS
  • XYL
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
Spodnie przeciwdeszczowe REV'IT ACID H2O  zapewniają doskonała ochronę podczas deszczu. Odblaskowe panele w dolnej części nogawek zapewniają doskonałą widoczność. Spodnie są niezwykle lekkie, dzięki czemu łatwo je schować nawet pod siedzeniem.

MATERIAŁ:
Poliester Oxford z powłoką PU - Poliester Oxford zapewnia 100% wodoodporność i charakteryzuje się wysoką oddychalnością i minimalną wagą. Posiada powłokę poliuretanową zapewniającą dodatkową trwałość.
Certyfikat EN343 - Norma EN343 określa właściwości odzieży mającej chronić od złej pogody, w tym od deszczu i śniegu. Odzież z certyfikatem EN343 musi być wodoodporna, odporna na parę wodną („oddychalność”) i cechować się bardzo wytrzymałymi materiałami (na rozciąganie, rozrywanie i kurczenie) oraz wzmocnionymi szwami. 

BEZPIECZEŃSTWO:
Odblaski współdrożne.

INNE:
Pokrowiec w zestawie
Regularne dopasowanie
Pasek regulacyjny
Elastyczne
Nie zawiera PCV

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.