Rękawice REV'IT! Chevron Ladies

  • Wyprzedaż!
Rękawice damskie REV'IT CHEVRON
  • Rękawice damskie REV'IT CHEVRON
439,00 zł
307,30 zł
Oszczędzasz 131,70 zł (30%)Sprawdź swój rozmiar
RS/2/0000002
Rozmiar
  • M
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
Model Chevron, w wersji dla kobiet. Połączenie koziej skóry i skóry wołowej daje idealne czucie i dopasowanie, zwiększając panowanie nad kierownicą. Twarda karbonowa osłona na kostki oraz pianka EVA umieszczona w strategicznych obszarach gwarantuje bezpieczeństwo. Aby pozwolić na nieco bardziej swobodne poruszanie w kobiecym modelu zastosowano SEESOFT pokryte SuperFabric®  i lekki oddychający materiał PWR bardzo odporny na przetarcie i rozerwanie. Zastosowanie elastycznych, rozciągliwych paneli umożliwia rękawicy dopasowanie do kształtu dłoni. W pełni perforowane panele na palcach i mankietach sprawiają, że Chevron idealne do jazdy w lecie.

BEZPIECZEŃSTWO:
Twardy ochraniacz knykci z włókna węglowego - jak sama nazwa wskazuje, włókno węglowe powstaje na bazie węgla, które ma znacznie mniejszą gęstość niż stal. Jest również bardziej odporne na szarpnięcia i ma niski współczynnik rozszerzalności cieplnej. Włókno węglowe jest lekkie, bardzo mocne i sztywne, dzięki czemu doskonale sprawdza się w materiałach i sprzęcie ochronnym.
SEESOFT™ covered with SuperFabric® - ochraniacz dłoni wykonany został z pochłaniającej energię uderzenia pianki SEESOFT™ wraz z panelem SuperFabric®.
Technologia SuperFabric® to zaawansowany proces, który pozwala przekształcać zwykłe tkaniny w wyjątkowe i świetnie chroniące materiały. Na tkaninie umieszczane są ochronne tarcze – blisko siebie, ale w pewnej odległości, żeby zapewnić maksymalną elastyczność. Te mikropłytki stanowią dodatkową warstwę ochronną, nie obciążają odzieży i pomagają chronić przed ścieraniem warstwy tkaniny leżące pod nimi. SuperFabric® jest pięć razy bardziej odporny na ścieranie niż naturalna skóra, a waży o połowę mniej.
Pianka EVA - EVA to jedno z tworzyw popularnie nazywanych „gumą porowatą” lub „gumą piankową”. EVA stosowana jest jako materiał amortyzujący wstrząsy w wielu produktach marki REV’IT!.
PWR|shield to materiał zaprojektowany przez dział badań i rozwoju firmy REV'IT!. Zastosowano tu unikalną technikę dziania, dzięki której materiał charakteryzuje się niezrównaną odpornością na cięcie, rozrywanie i ścieranie.

MATERIAŁ:
Skóra koźlęca - garbowana skóra koźlęca uznawana jest za niezwykle wytrzymałą. Często stosuje się ją w rękawicach i innych produktach, w których najlepiej sprawdza się miękka skóra.
Skóra bydlęca.
Syntetyczna poliuretanowa skóra  - ta syntetyczna skóra, zapewniająca lepszą „oddychalność” niż naturalna, zapewnia użytkowinikowi większą wygodę.
Skład: 73% skóra, 17% poliuretan, 10% poliester.

INNE:
Wstawki antypoślizgowe wewnątrz dłoni. Wzmocnienia na kostkach palców, regulowany mankiet. Wentylowane dzięki perforacjom i wzmocnione pianką z pamięcią kształtu.

GWARANCJA: 2 lata

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Komentarze

Napisz swoją opinię

Rękawice REV'IT! Chevron Ladies
Sprawdź swój rozmiar

Napisz swoją opinię