Rękawice REV'IT! Anderson H2O

  • Obniżka
Rękawice REV'IT! Anderson H2O
  • Rękawice REV'IT! Anderson H2O
389,00 zł
330,60 zł
Oszczędzasz 58,40 zł (15%)
RT/173/0000003
Rozmiar
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • XYL
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
Rękawice Anderson H2O zostały zaprojektowane z myślą o jeżdzie po mieście. Połączenie tkaniny i skóry nadaje jej klasyczny wygląd, a membrana hydatex® | Z zapewnia jej wodoodporność.
BEZPIECZEŃSTWO:
Visco Elastic Knuckle - Te ochraniacze knykci są wykonane z elastycznej gumy Visco. Materiał ten zapewnia, że kostki są chronione, zaś elastyczność pozwala aby dłoń miała komfortowe warunki.
Odblaski

MATERIAŁ:
Bębnowo farbowana skóra koźlęca - garbowana skóra koźlęca uznawana jest za niezwykle wytrzymałą. Często stosuje się ją w rękawicach i innych produktach, w których najlepiej sprawdza się miękka skóra.
Skórzany „connect fingertip” - nie musisz już zdejmować rękawic, żeby odebrać telefon lub włączyć nawigację. Skóra „connect fingertip” została opracowana tak, żeby pozwalała obsługiwać ekrany dotykowe. 
Poliester 600D - tkanina ta, wykonana z poliestrowej przędzy, przylega do ciała i doskonale sprawdza się w rejonach, które w mniejszym stopniu narażone są na uderzenia. Zapewnia motocykliście wygodę.
Flock PU Flokowanie jest procesem mocowania małych cząstek włókien do powierzchni tkaniny. Proces tworzy strukturę, która odbija wodę.
Thermolite® - to miękki materiał o bardzo dużej wydajności izolującej. REV’IT! stosuje twa rodzaje materiału Thermolite®: Thermolite® Plus oraz Thermolite® Active.
Podszewka z futrem o długim włosiu - taki rodzaj izolacji naśladuje naturalne właściwości izolacyjne zwierzęcego futra. Długie włosie, które zawiera więcej powietrza niż włókien, stanowi rodzaj naturalnej izolacji, która zatrzymuje ciepło.

Hydratex®|Z-liner - membrana typu Z-liner wbudowana jest między podszewkę, a powłokę zewnętrzną. Szwy zostały oklejone taśmą, żeby uniemożliwić dostęp wodzie. REV’IT! Hydratex®|Z-liner stosowany jest w produktach, które wymagają wysokiej ochrony na każdą pogodę. Dzięki wlaminowaniu membrana ta jest mniej narażona na uszkodzenia zewnętrzne.

SKŁAD: 60% Skóra, 30% Polyamid, 9% Polyuretan, 1% Elastan

INNE:
Paski regulujące.
Wycieraczka do wizjera.
Skórzany „connect fingertip” - nie musisz już zdejmować rękawic, żeby odebrać telefon lub włączyć nawigację. Skóra „connect fingertip” została opracowana tak, żeby pozwalała obsługiwać ekrany dotykowe.
GWARANCJA:  2 lata

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także