Rękawice REV'IT! Upton H2O

Rękawice REV'IT! Upton H2O
  • Rękawice REV'IT! Upton H2O
359,00 zł
RT/174/0000001
Rozmiar
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • XYL
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Rękawice Upton H2O łączą elegancki design z ochroną przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi w bardzo konkurencyjnej cenie. Upton H2O oferują doskonałe właściwości izolacyjne, dopasowanie, a zastosowanie membrany hydratex® zapewnia 100% wodoodporność. 

BEZPIECZEŃSTWO:
Odblaski

MATERIAŁ:
Poliestrowy diagonal 150 - tkanina, składająca się z poliestrowych włókien, wykonana została w splocie typowym dla diagonalu. Diagonal jest wytrzymały, ale i poddaje się drapowaniu.
Poliester 600D - tkanina ta, wykonana z poliestrowej przędzy, przylega do ciała i doskonale sprawdza się w rejonach, które w mniejszym stopniu narażone są na uderzenia. Zapewnia motocykliście wygodę.
Flock PU Flokowanie jest procesem mocowania małych cząstek włókien do powierzchni tkaniny. Proces tworzy strukturę, która odbija wodę.
Thermolite® - to miękki materiał o bardzo dużej wydajności izolującej. REV’IT! stosuje twa rodzaje materiału Thermolite®: Thermolite® Plus oraz Thermolite® Active.
Podszewka z futrem o długim włosiu - taki rodzaj izolacji naśladuje naturalne właściwości izolacyjne zwierzęcego futra. Długie włosie, które zawiera więcej powietrza niż włókien, stanowi rodzaj naturalnej izolacji, która zatrzymuje ciepło.

Hydratex®|Z-liner - membrana typu Z-liner wbudowana jest między podszewkę, a powłokę zewnętrzną. Szwy zostały oklejone taśmą, żeby uniemożliwić dostęp wodzie. REV’IT! Hydratex®|Z-liner stosowany jest w produktach, które wymagają wysokiej ochrony na każdą pogodę. Dzięki wlaminowaniu membrana ta jest mniej narażona na uszkodzenia zewnętrzne.

SKŁAD: 50% Poliester 50% Skóra

INNE:
Paski regulujące.
Wycieraczka do wizjera.
„Connect fingertip” - nie musisz już zdejmować rękawic, żeby odebrać telefon lub włączyć nawigację. 

GWARANCJA:  2 lata

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Rękawice REV'IT! Upton H2O


logo rev'it

Sprawdź swój rozmiar

Napisz swoją opinię