Rękawice REV'IT! Dirt 2

  • Obniżka
Rękawice REV'IT DIRT 2
  • Rękawice REV'IT DIRT 2
399,00 zł
351,10 zł
Oszczędzasz 47,90 zł (12%)


Sprawdź swój rozmiar
RT/12/0000002
Rozmiar
  • M
Ilość
Produkt dostępny od ręki

CECHY PRODUKTU:
REV'IT DIRT 2 to lekkie, elastyczne i przewiewne rękawice, które sprostają wymaganiom żądnych przygód motocyklistów na całym świecie. Zapewniają one optymalną równowagę pomiędzy bezpieczeństwem i dobrą wentylacją.  Końcówki kciuka oraz palca wskazującego wyłożone są materiałem przewodzącym, który umożliwia obsługę urządzeń mobilnych bez zdejmowania rękawic.
BEZPIECZEŃSTWO:
Pianka Temperfoam®
Mimo że pianka samokształtująca nie ma certyfikatu CE, oferuje wiele właściwości pomagających amortyzować uderzenia. Materiał ten stosowany jest w rejonach, gdzie ruchomość i dopasowanie są nieodzowne, na przykład w okolicy bioder. Pianka Temperfoam® dostępna jest w wersji zwartej oraz perforowanej.
Poliuretanowy wtryskiwany ochraniacz palców i knykci
Rękawice REV’IT! wyposażone są w ochronne łaty na palcach i knykciach, wykonane z twardego związku poliuretanu, żeby zapewnić rękom maksimum bezpieczeństwa w razie upadku.
MATERIAŁ:
Tkanina „connect fingertip”
Nie musisz już zdejmować rękawic, żeby odebrać telefon lub włączyć nawigację. Tkanina „connect fingertip” została opracowana tak, żeby pozwalała obsługiwać ekrany dotykowe.

Skóra koźlęca
Garbowana skóra koźlęca uznawana jest za niezwykle wytrzymałą. Często stosuje się ją w rękawicach i innych produktach, w których najlepiej sprawdza się miękka skóra.
Skóra bydlęca Pampas (pokryta poliuretanem)
Skóra bydlęca Pampas jest równie wygodna i zapewnia taką samą ochronę jak tradycyjna skóra bydlęca, ale dodatkowo ma powłokę poliuretanową, dzięki której jest też odporna na wodę i czynniki atmosferyczne. Świetnie nadaje się do jazdy podczas mokrej pogody.
Syntetyczna poliuretanowa skóra
Ta syntetyczna skóra, zapewniająca lepszą „oddychalność” niż naturalna, zapewnia użytkowi większą wygodę.
Stretch Automan
Automan to rodzaj stretchu, który pomaga zapewniać ochronę podczas jazdy – dzięki obcisłemu dopasowaniu i elastyczności, które podnoszą komfort.
INNE:
Antypoślizgowe łaty
Zastosowanie łat pokrytych warstwą o specjalnej fakturze zapewnia doskonałą przyczepność w każdych warunkach.
GWARANCJA:  2 lata
 


Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Komentarze
Oceń 
Maciej
2017-12-11

Megawygodne rękawice!

Napisz swoją opinię

Rękawice REV'IT! Dirt 2Sprawdź swój rozmiar

Napisz swoją opinię