Spodnie SHIMA STR czerwony

  • Wyprzedaż!
Spodnie SHIMA STR czerwony
  • Spodnie SHIMA STR czerwony
899,90 zł
719,90 zł
Oszczędzasz 180,00 zł (20%)

logo shima

GWARANCJA: 2 lata

Sprawdź swój rozmiar
SS/30/0000002
Rozmiar
  • 50
  • 54
  • 56
Ilość
Produkt na zamówienie

STR to spodnie o ergonomicznej konstrukcji, która nie ogranicza motocyklisty i nie spowalania jego refleksu. Specjalnie zaprojektowane elastyczne obszary w charakterze harmonijek sprawiają, że model gwarantuje swobodę ruchów. Nagromadzenie materiału w obrębie paneli dodatkowo poprawia ochronę wybranych partii ciała. STR wykonany jest z wysokiej jakości skóry naturalnej klasy A+. Posiada system protektorów wewnętrznych CE. Elastyczne, rozciągliwe wstawki w obszarze kolan zapewniają maksymalną wygodę podczas jazdy.

BEZPIECZEŃSTWO:
Spodnie wyposażone są w system protektorów wewnętrznych CE. Protektory wykonane są w technologii otwartokomórkowego PU, który w normalnych warunkach swobodnie pracuje razem z ciałem. Pod wpływem nagłego impaktu materiał twardnieje absorbując większą część uderzenia.

MATERIAŁ:
Naturalna skóra klasy A+

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także