SP Connect MOTO STEM MOUNT uchwyt na główkę ramy

  • Nowy
299,00 zł
SP Connect
UM/42/001
Ilość
Produkt dostępny od ręki

Uchwyt służący do mocowania telefonu na główce ramy motocykla. SP Connect Moto Stem Mount umożliwia bezpiecznie i wygodnie mocowanie smartphone’a i korzystanie z niego podczas jazdy. Uchwyt pozwala wpiąć telefon bezpośrednio, w etui lub pokrowcu przeciwdeszczowym SP Connect.

PASUJE DO KAŻDEGO URZĄDZENIA

Uchwyt pasuje do każdego urządzenia posiadającego uniwersalne mocowanie SP Connect. Możesz wpiąć telefon bezpośrednio (poprzez przytwierdzony niego Uniwersalny Adapter SP Connect) lub skorzystać z etui lub pokrowca przeciwdeszczowego SP Connect.

KORZYSTAJ Z NAWIGACJI I ULUBIONYCH APLIKACJI PODCZAS JAZDY
Dzięki uchwytowi Moto Stem Mount możesz podczas jazdy wygodnie korzystać z nawigacji lub innych przydatnych w drodze aplikacji.

WYTRZYMAŁOŚĆ I PEWNE MOCOWANIE
Uchwyt wykonany jest z lekkiego, ale bardzo trwałego aluminium używanego w lotnictwie oraz stali nierdzewnej. Jest wytrzymały i solidny - pewnie zabezpieczy twój telefon przed upadkiem.

ŁATWY MONTAŻ I OBSŁUGA
Montaż uchwytu Moto Stem Mount jest bardzo łatwy i szybki. Nie potrzebujesz do niego specjalistycznych narzędzi. Telefon do uchwytu wpinasz i wypinasz przekręcając go o 90 stopni.

SYSTEM TŁUMIENIA WIBRACJI
Uchwyt wyposażyć można w dodatkowy system tłumienia wibracji, który zarówno podnosi komfort korzystania z telefonu jak i chroni go przed uszkodzeniem (sprzedawany osobno).

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU I SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Uchwyt przeznaczony do sportowych motocykli o kierownicy typu clip-on
Możliwość montażu telefonu w pozycji pionowej i poziomej
Pasuje do elementów o następujących średnicach:
Dla średnicy 12-30 mm: 12-15 mm, 15-18 mm, 18-21 mm, 21-24 mm, 24-27 mm, 27-30 mm
Dla średnicy 15-35 mm: 15-19 mm, 19-23 mm, 23-27 mm, 27-31 mm, 31-35 mm
W zestawie: Uchwyt SP Connect Moto Stem Mount; zestaw 6 adapterów średnicy kierownicy.

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Zobacz także