Bardzo często wybieranymi akcesoriami na motocykl są specjalne siatki na bagaż. Są one w stanie zabezpieczyć przewożone przedmioty i ochronić je przed spadnięciem z motocykla. Siatki takie są bardzo trwałe i nie ważą zbyt wiele, więc nie stanowią żadnego obciążenia dla motocykla. Są one dostępne w różnych kolorach, więc można dopasować je do różnych stylizacji motocykli. Siatki takie są mocowane do motocykla przy pomocy specjalnych haków, które są trwałe i zapewniają im stabilność. Dostępne są też specjalne siatki fluorescencyjne, które świecą w ciemności i w ten sposób sprawiają, że motocykl jest jeszcze bardziej widoczny dla innych użytkowników ruchu drogowego w nocy.

Innymi istotnymi elementami wyposażenia motocykli związanymi z przewożeniem różnych bagaży są specjalne mocowania typu Tanklock. Mocowania te stosowane są na zbiornikach i zapewniają możliwość przymocowania do nich specjalnych toreb na różne przedmioty. Dostępne są różne rozmiary takich mocowań, więc pozwalają one na używanie toreb o różnej pojemności.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wyłącznie najwyższej jakości akcesoria bagażowe. Są one bardzo praktyczne i wyróżniają się niezwykle dużą trwałością.

Aktywne filtry