• Výprodej!
  • -15%
Bluza termoaktywne REV'IT! Airborne LS Ladies
Bluza termoaktywne REV'IT! Airborne LS Ladies
Bluza termoaktywne REV'IT! Airborne LS Ladies
Bluza termoaktywne REV'IT! Airborne LS Ladies

Bluza termoaktywna Rev'it! Airborne LS Ladies

Velikost
  • S
Produkt dostępny :)
288,15 zł 339,00 zł -15%
Lowest price within 30 days before promotion: 288,15 zł Zamówienie złożone w dni robocze do godziny 14:30 wysyłamy tego samego dnia.

Other options:

 
Bluza dla kobiet zaprojektowana z myślą o tych aktywnie jeżdżących na motocyklu. Ograniczenie ilości szwów do minimum pozwala na długotrwałe korzystanie z produktu i nie odczuwaniu dyskomfortu. Systemy odseparowania wilgoci i utrzymaniu suchej skóry powodują że można bez przeszkód nosić Airborna w największe upały.
MATERIAŁ:
Multiyarn Poliamide - to w stu procentach poliamidowe nici, połączone w wyjątkowy sposób, które nadają produktom doskonałą trwałość, wytrzymałość na rozciąganie i pękanie oraz znakomitą odporność na ścieranie. Są tak silne dzięki unikalnej strukturze – trzyniciowej przędzy z dodatkową czwartą nicią wplecioną między nie. Czwarta nić została podgrzana, żeby zespoliła się z pozostałymi trzema, więc nie ma możliwości, żeby się odplątała lub pękła. Szwy te wytrzymują nawet największe obciążenia i doskonale sprawdzają się jako szwy zewnętrzne w rękawicach i odzieży.
Poliester i Elastyna Roundknit - wyroby okrągłodziane cechują się doskonałą elastycznością, dzięki której świetnie dopasowują się do ciała. Brak szwów zapewnia optymalny komfort oraz nadaje materiałowi funkcjonalność – dzięki mniejszej liczbie szwów materiał jest w mniejszym stopniu narażony na wszelkie rozprucia i pojawianie się zgubionych oczek, a przez to jest o wiele trwalszy. Wszystkie niezbędne szwy wykonano płaskim ściegiem typu flatlock, żeby uniknąć luzów. W rezultacie materiał charakteryzuje się najwyższym komfortem i funkcjonalnością.

INNE:
Technologia trójwymiarowych materiałów bezszwowych - odzież z trójwymiarowych, okrągłodzianych materiałów zapewnia najwyższą wygodę i ma wiele technicznych właściwości, które znajdują zastosowanie w sportach, w tym w jeździe na motocyklu. Określenie „trójwymiarowy” odnosi się do faktury i kształtu oczek. Wyroby okrągłodziane cechują się doskonałą elastycznością, dzięki której świetnie dopasowują się do ciała. Brak szwów zapewnia optymalny komfort oraz nadaje materiałowi funkcjonalność – dzięki mniejszej liczbie szwów materiał jest w mniejszym stopniu narażony na wszelkie rozprucia i pojawianie się zgubionych oczek, a przez to jest o wiele trwalszy. Wszystkie niezbędne szwy wykonano płaskim ściegiem typu flatlock, żeby uniknąć luzów. W rezultacie materiał charakteryzuje się najwyższym komfortem i funkcjonalnością.
Funkcja odprowadzania wilgoci - tkanina jest stale odseparowana od ciała na niewielką odległość, dzięki czemu pot szybciej wysycha i pozostawia skórę suchą.
Panele wentylacyjne

GWARANCJA: 2 lata
Gwarancja
2 lata gwarancji producenta
Płeć
Dla Niej
Barva
Šedá
OT/176/0000001
8700001260114
FTU110

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.