• Výprodej!
  • -25%
Kask SHOEI GT-Air 2 biały
Kask SHOEI GT-Air 2 biały
Kask SHOEI GT-Air 2 biały
Kask SHOEI GT-Air 2 biały
Kask SHOEI GT-Air 2 biały
Kask SHOEI GT-Air 2 biały

Kask SHOEI GT-Air 2 biały

Velikost
  • XS (53cm-54cm)
  • S (55cm-56cm)
  • XL (61cm-62cm)
Produkt na zamówienie, możesz zamawiać, potwierdzimy jego dostępność w przeciągu 24h
1 949,25 zł 2 599,00 zł -25%
Lowest price within 30 days before promotion: 2 339,10 zł

Other options:

 

Oto nowa odsłona jednego z najlepszych kasków turystycznych na świecie. GT-Air sygnowany numerem 2 ma do zaproponowania podrasowane funkcje, które po raz kolejny potwierdzają wysoką lokatę marki w segmencie kasków turystycznych.
Jest smuklejszy, bardziej aerodynamiczny i "agresywny". W ofercie są trzy wielkości skorupy i rozmiary od XS do XXL dzięki czemu dopasowanie jest wręcz perfekcyjne. Dzięki ewolucji w konstrukcji kask zyskał nie tylko na parametrach jezdnych, unowocześnił się też jego wygląd.
Atestowana skorupa AIM Advanced Intergrated Matrix) wykonana z pięciowarstwowego multikompozytu (włókien szklanych, organicznych oraz 3D), zapewniających idealne połączenie elastyczności i odporności materiału na uderzenia. Okolica blendy jak w poprzedniku została zaprojektowana tak, aby podnieść bezpieczeństwo. Zastosowano podwójne wypełnienie EPS z materiałów o różnej gęstości. Taka kombinacja daje niezwykle wydajną w tłumieniu uderzenia konstrukcję, która zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa dla głowy, przy zachowaniu najlepszego dopasowania i wygody. Zintegrowany spoiler optymalizujący wydajność aerodynamiczną. Dodatkowy spoiler na wentylacji czołowej oraz przetłoczenia boczne zmniejszające turbulencje.

WIZJER:
Wizjer panoramiczny CNS-1 oraz nowa blenda QSV-2. Wizjer otrzymał dodatkową pozycję umożliwiającą mikrowentylację, dodatkowo zapobiegającą parowaniu. Nowatorsko zaprojektowana zintegrowana blenda przeciwsłoneczna QSV-2 pozwoliła zachować jednakową grubość EPS w całym kasku. Blenda zatrzymuje 99% promieniowania UV, jest łatwa w obsłudze i serwisowaniu. Nowa blenda została powiększona, zapewniając większy obszar widoczności względem poprzedniego modelu, jest przy tym lżejsza. Dodatkowo mamy możliwość ustawienia wysokości blendy. Powiększenie wkładki nieparującej Pinlock zapewnia szersze pole widzenia.

WNĘTRZE:
Całkowicie wyjmowane wnętrze z 3 różnych typów materiału. E.Q.R.S. - system umożliwiający łatwe wyjęcie wkładek bocznych przez ratownika medycznego w celu bezpiecznego zdjęcia kasku poszkodowanemu w wypadku. Wyjmowana wkładka centralna 3D, wkładki policzkowe i poszycie pasków – przystosowane do prania. Tkaniny o zróżnicowanej fakturze, miękkości oraz wytrzymałości.
Zaślepki akustyczne dzięki którym uzyskano dodatkową redukcje hałasu.
Przyjazny użytkownikom okularów korekcyjnych – dedykowane wgłębienie w poduszkach policzkowych.

WENTYLACJA:
Ultrawydajna wentylacja kanałowa, dwa wloty powietrza w części czołowej z trójpoziomową przesłoną oraz wlot w części szczękowej. Wykorzystanie efektu podciśnienia – efektywne usuwanie nieświeżego i gorącego powietrza z wnętrza kasku dzięki czterem wylotom powietrza z tyłu.

INNE:
Zapięcie: wygodny w użyciu pasek z mikroregulacją wykonaną z chirurgicznej stali nierdzewnej.
Kask przystosowany do montażu dedykowanego intercomu marki SENA SRL2.
Pinlock, podbródek i deflektor nosa w zestawie.

Gwarancja
5 lat gwarancji producenta
Płeć
Dla Niego
Dla Niej
Barva
Bílá
Blenda przeciwsłoneczna
Tak
Zapięcie
Mikrometryczne
KAI/843/0000001
4512048542481
GT-Air 2 Mono

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.