Nawigacja motocyklowa TOMTOM Rider 550
Nawigacja motocyklowa TOMTOM Rider 550
Nawigacja motocyklowa TOMTOM Rider 550
Nawigacja motocyklowa TOMTOM Rider 550
Nawigacja motocyklowa TOMTOM Rider 550
Nawigacja motocyklowa TOMTOM Rider 550
Nawigacja motocyklowa TOMTOM Rider 550
Nawigacja motocyklowa TOMTOM Rider 550

Nawigacja motocyklowa TOMTOM Rider 550

Produkt na zamówienie, możesz zamawiać, potwierdzimy jego dostępność w przeciągu 24h
1 749,00 zł

 

Opis:

Pierwszą z nowych funkcji jest możliwość aktualizowania nawigacji przez Wi-Fi® - bezprzewodowo, bez konieczności podłączania do komputera. Urządzenie zostało wyposażone w usługi Lifetime (Mapy Świata, Traffic i Fotoradary). TomTom RIDER 550 oferuje dostęp do TomTom Road Trips - ponad 150 ekskluzywnych tras dostępnych do pobrania, co będzie przydatne przy planowaniu wyjątkowej podróży. W trakcie jazdy motocykliści zwrócą uwagę na nowy, szybszy, czterordzeniowy procesor, który zapewnia większą wydajność i płynniejszą nawigację, a także docenią możliwość połączenia urządzenia z telefonem i skorzystania z asystentów głosowych: Siri i Google Now ™. Ponadto wiadomości ze smartfona mogą być odczytywane na głos, za pomocą zestawu słuchawkowego.
DOSTOSUJ POZIOM WYZWANIA

Nie wybieraj tylko miejsca docelowego — wybierz podróż, dostosowując każdy jej szczegół. Popraw swoje umiejętności jazdy, dobierając poziom wzniesień i zakrętów bezpośrednio w urządzeniu nawigacyjnym lub podczas planowania trasy w serwisie MyDrive.
ODKRYJ NAJBARDZIEJ NIESAMOWITE TRASY NA ŚWIECIE

Odkryj najlepsze trasy na świecie dostępne wyłącznie do zsynchronizowania z urządzeniem Rider, które zostały opracowane we współpracy z naszymi motocyklowymi partnerami. Trasy te w połączeniu z dożywotnimi* mapami świata, aktualnymi informacjami drogowymi i usługami zapewniają najlepsze wrażenia z jazdy.
AKTUALIZACJE PRZEZ SIEĆ WI-FI®

Pobierz najnowsze mapy, oprogramowanie i łatwo zsynchronizuj nowe trasy dla urządzenia TomTom Rider, korzystając z wbudowanego modułu Wi-Fi®. Komputer nie jest już potrzebny. Urządzenie nawigacyjne dla motocykli informuje o dostępności nowych aktualizacji — wystarczy połączyć się z siecią Wi-Fi® i wybrać pozycje do zainstalowania.
POŁĄCZ

Użyj Siri lub Google Now™, aby odblokować pełną obsługę głosową smartfonu podczas jazdy, co oznacza możliwość odczytywania wiadomości i odpowiadania na nie, wykonywania połączeń, odtwarzania muzyki itd. Gdy nie rozmawiasz przez telefon, zestaw słuchawkowy będzie odtwarzać wskazówki nawigacyjne, co pozwoli Ci skupić wzrok na drodze.
NAGRADZANA KONSTRUKCJA, SZYBKI PROCESOR CZTERORDZENIOWY

Wytrzymałe urządzenie TomTom Rider o metalowych krawędziach ma odporną na warunki pogodowe i upadki konstrukcję o stopniu ochrony IPX7. Jest wyposażone w szybki czterordzeniowy procesor i uruchamia się nawet pięć razy szybciej. Urządzenie nawigacyjne dla motocykli jest wyposażone w uniwersalny uchwyt RAM, dzięki czemu możesz wyruszyć w drogę szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
INTELIGENTNIE REAGUJĄCY EKRAN

Wybierz czułość ekranu dotykowego przystosowanego do obsługi w rękawicach. Inteligentnie reagujący ekran urządzenia TomTom Rider można przełączać między trybem letnich i zimowych rękawic zależnie od tego, co akurat masz na rękach.

Dostosuj poziom wyzwania. Planuj kręte i pagórkowate trasy
Odkryj najlepsze, specjalnie opracowane trasy na świecie
Aktualizacje za pośrednictwem Wi-Fi®. Komputer nie jest potrzebny
Odkrywaj, personalizuj i ciesz się zadziwiającymi trasami dzięki MyDrive
Zgodność z Siri i Google Now™
Odczytywanie na głos wiadomości ze smartfonu, dzwonienie z wykorzystaniem zestawu głośnomówiącego
Dożywotnie* mapy świata, TomTom Traffic i usługi TomTom Traffic
Podwójna prędkość przetwarzania i pięć razy szybsze uruchamianie.

Samochodowy zestaw montażowy, zabezpieczenie antykradzieżowe i futerał ochronny. 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:


kabel USB
przewód zasilający 
UM-y dla motocyklistów
samochodowy zestaw montażowy
futerał ochronny. 

FUNKCJE:


Kręte i pagórkowate drogi

Wyszukuj najbardziej kręte i pagórkowate drogi i unikaj nudnych, długich prostych odcinków. Wybierz poziom krętości i pagórkowatości trasy: niski, średni lub wysoki. Twoje urządzenie nawigacyjne zajmie się resztą, a Ty będziesz cieszyć się ekscytującą jazdą.Aktualizacje przez sieć Wi-Fi®
INT/41

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.