• Výprodej!
  • -10%
Rękawice REV'IT! Mosca ladies
Rękawice REV'IT! Mosca ladies

Rękawice Rev'it! Mosca Ladies

Velikost
  • XS
  • L
Produkt dostępny :)
224,10 zł 249,00 zł -10%
Lowest price within 30 days before promotion: 249,00 zł Zamówienie złożone w dni robocze do godziny 14:30 wysyłamy tego samego dnia.

Other options:

 
Model Mosca należy do podstawowych wariantów turystycznych w palecie Rev'it! dla Pań. Kilka wariantów kolorystycznych, bardzo dobra ochrona, panele wentylacyjne to cechy dzięki którym możesz mieć świetne rękawice za rozsądną cenę.

BEZPIECZEŃSTWO:
Lepkosprężysty ochraniacz kostek - te ochraniacze kostek wykonane są z lepko-elastycznej gumy. Materiał zapewnia ochronę kostek, a elastyczność umożliwia ruch ręki w sposób naturalny i pełni komfortowy.
PWR|shield knit - materiał PWR | shield wykonany jest unikalną techniką dziania, dzięki której charakteryzuje się on niezrównaną odpornością na cięcie, rozrywanie i ścieranie. W tym produkcie PWR|shield zastosowano na dłoniach, żeby dodatkowo je zabezpieczyć w razie kontaktu z asfaltem.
Ochraniacz kciuka pianką EVA - to jedno z tworzyw popularnie nazywanych „gumą porowatą” lub „gumą piankową”. EVA stosowana jest jako materiał amortyzujący wstrząsy w wielu produktach marki REV’IT!.
Ochraniacz dłoni pianką EVA - to jedno z tworzyw popularnie nazywanych „gumą porowatą” lub „gumą piankową”. EVA stosowana jest jako materiał amortyzujący wstrząsy w wielu produktach marki REV’IT!.
Ochraniacz palców pianką EVA - to jedno z tworzyw popularnie nazywanych „gumą porowatą” lub „gumą piankową”. EVA stosowana jest jako materiał amortyzujący wstrząsy w wielu produktach marki REV’IT!.

Elementy odblaskowe.


MATERIAŁ:
Skóra koźlęca - garbowana skóra koźlęca uznawana jest za niezwykle wytrzymałą. Często stosuje się ją w rękawicach i innych produktach, w których najlepiej sprawdza się miękka skóra.
Bębnowo farbowana koźla skóra - garbowana skóra koźlęca uznawana jest za niezwykle wytrzymałą. Często stosuje się ją w rękawicach i innych produktach, w których najlepiej sprawdza się miękka skóra.
Dwukierunkowy stretch - materiał rozciągający się w dwóch kierunkach, doskonale dopasowujący się do ciała.
Neopren - to syntetyczny kauczuk stosowany w odzieży ochronnej. Jest odporny na ścieranie, substancje chemiczne i wodę oraz nieco rozciągliwy.

Flock PU Flokowanie jest procesem mocowania małych cząstek włókien do powierzchni tkaniny. Proces tworzy strukturę, która odbija wodę.

INNE:
Panele wentylacyjne.
Regulacja obwodu.
Gwarancja
2 lata gwarancji producenta
Płeć
Dla Niej
Ocieplenie
Nie
Barva
Černá
Obsługa ekranów dotykowych
Nie
RT/159/0000005
8700001266932
FGS141

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.