Rękawice SHIMA GT-1 Lady wp
Rękawice SHIMA GT-1 Lady wp
Rękawice SHIMA GT-1 Lady wp
Rękawice SHIMA GT-1 Lady wp
Rękawice SHIMA GT-1 Lady wp
Rękawice SHIMA GT-1 Lady wp

Rękawice Shima GT-1 WP Lady

Velikost
  • XS
  • S
  • M
  • L
Produkt dostępny :)
329,99 zł
Lowest price within 30 days before promotion: 300,29 zł Zamówienie złożone w dni robocze do godziny 14:30 wysyłamy tego samego dnia.

 

Rękawice SHIMA GT-1 LADY WP wyposażone zostały w membranę NextDry™ zamocowaną w technologii NextFit™. Dzięki temu membrana jest laminowana na stałe pomiędzy warstwą wierzchnią i wewnętrzną czyniąc konstrukcję rękawicy bardziej zwartą, oraz zapobiega przesuwaniu się wewnętrznej wyściółki. Doskonała rękawica turystyczna o wyjątkowym poziomie komfortu, dzięki  specjalnie dopasowanej konstrukcji oraz panelom uelastyczniającym. Materiał wyściółkowy poprawia działanie membrany. Bezpieczne zapięcie nadgarstka typu V-lock™,  skóra kozia oraz materiał tekstylny gwarantują najlepszą jakość. Panele ochronne w kombinacji Poron®XRD™ + SuperFabric® oraz twardy ochraniacz kostek SAP® wykonany z TPU to podstawy w tym modelu.

OCHRONA:
PORON® + SUPERFABRIC®
- ta wyjątkowa kombinacja zapewnia dwustopniową ochronę kierowcy - odporna na ścieranie warstwa SuperFabric® zabezpiecza kluczowe obszary przed uszkodzeniem podczas przesuwania się na szorstkiej powierzchni, podczas gdy panele Poron®XRD ™ absorbują siłę uderzenia.

V-LOCK™ - zapięcie nadgarstkowe. Inaczej. Zapięcie typu V-lock™ odznacza się egronomicznym ustawieniem paska regulacji nadgarstkowej pod kątem ok 30 stopni to osi dłoni oraz tym, że górna sprzącza umieszczona jest zawsze po wierzchniej stronie rękawicy. Dzięki temu zapięcie jest dużo bardziej wygodne w użytkowaniu, potrzebne jest mniejsze napięcie paska aby rękawica pewnie leżała na dłoniach i nie przesuwała się podczas jazdy.

Ergonomiczny protektor syntetyczny dostarcza podwyższoną ochronę kostek przed przetarciem oraz uderzeniem.
Rękawice posiadają certyfikat CE kategorii 2 wg normy EN13594:201.

ERGONOMIA:
NextFit™ oznacza technolgię łączenia 3 elementów: wierzchniej (zewnętrznej) warstwy, membrany NextDry™ oraz wewnętrznej wyściółki poprzez laminację w sposób, który pozwala membranie swobodnie funkcjonować. Korzyści jakie płyną z tego rozwiązania to lepsze dopasowanie rękawicy oraz brak efektu "pływającego środka" czyli przemieszczania się wyściółki Ponadto woda, która podczas deszczu zaczyna przesączać się przez tkaninę w kieurnki środka rękawic od razu natrafia na nieprzemakalną warstwę membrany NextDry, więc nie ma przestrzeni w której mogłaby zbierać się woda. Zapobiega to wyziębianiu dłoni oraz przyspiesza wysychanie rękawic.
Wstępnie zakrzywiony krój palców powoduje, że neutralne położenie rękawic jest zawsze prawie jak zamknięta pięść. W ten sposób zamyka się i lepiej leży na manetce.

Gwarancja
2 lata gwarancji producenta
Płeć
Dla Niej
Membrana
Membrana wodoodporna
Ocieplenie
Nie
Barva
Černá
RT/96/0000001
5901721716131

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.