Uchwyt RAM MOUNT montowany do ramy
Uchwyt RAM MOUNT montowany do ramy
Uchwyt RAM MOUNT montowany do ramy
Uchwyt RAM MOUNT montowany do ramy
Uchwyt RAM MOUNT montowany do ramy
Uchwyt RAM MOUNT montowany do ramy

Baza RAM MOUNTS U-BOLT

Produkt dostępny :)
136,00 zł
Zamówienie złożone w dni robocze do godziny 14:30 wysyłamy tego samego dnia.

 
Baza RAM montowana na ramie kierownicy. RAM-B-231ZU.
Specjalnie zaprojektowane uchwyty motocyklowe RAM są najmocniejsze i najbardziej wytrzymałe z pośród wszystkich dostępnych akcesoriów motocyklowych na rynku. Zaczynasz swoją podróż na asfalcie a kończysz na bezdrożach wybór mocowań RAM gwarantuje mocne i bezpieczne trzymanie Twojego urządzenia. Opatentowana konstrukcja kula i gniazdo zapewnia pewne trzymanie połączone z tłumieniem drgań, a to wszystko z dożywotnią gwarancją.

Oprócz trwałości, system mocowań RAM pozwala (indywidualnie dobrać elementy) dowolnie konfigurować elementy, z których możesz zbudować niestandardowe rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Szukasz rozwiązania jak bezpiecznie zamontować telefon, GPS, aparat lub inne akcesoria, mocowania RAM są gwarancją najbardziej niezawodnego montażu specjalnie dedykowanego do motocykli. Mocowania RAM są wykonane w USA i posiadają dożywotnią gwarancję.

Twoje urządzenie jest bezpieczne na drodze i poza nią bez względu dokąd zmierzasz.


CECHY PRODUKTU:

Uchwyt RAM montowany do ramy kierownicy. Umożliwia montaż ramienia RAM i uchwytu do urządzenia mobilnego np. nawigacja, telefon, kamera.

U-BOLT dedykowany jest do ramy kierownicy o średnicy od 1,27 cm do 3,17 cm. Elementy uchwytu wykonane są z metalu odpornego na korozję. W zestawie znajdują się dwie czarne zaślepki do umieszczenia na odsłoniętych końcach.

AOT/28

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.