Zestaw RAM MOUNTS U-BOLT X-Grip
Zestaw RAM MOUNTS U-BOLT X-Grip
Zestaw RAM MOUNTS U-BOLT X-Grip
Zestaw RAM MOUNTS U-BOLT X-Grip
Zestaw RAM MOUNTS U-BOLT X-Grip
Zestaw RAM MOUNTS U-BOLT X-Grip

Zestaw RAM MOUNTS U-BOLT X-Grip™ montowany do ramy kierownicy

Produkt na zamówienie, możesz zamawiać, potwierdzimy jego dostępność w przeciągu 24h
479,00 zł

 

Specjalnie zaprojektowane uchwyty motocyklowe RAM są najmocniejsze i najbardziej wytrzymałe z pośród wszystkich dostępnych akcesoriów motocyklowych na rynku. Zaczynasz swoją podróż na asfalcie a kończysz na bezdrożach wybór mocowań RAM gwarantuje mocne i bezpieczne trzymanie Twojego urządzenia. Opatentowana konstrukcja kula i gniazdo zapewnia pewne trzymanie połączone z tłumieniem drgań, a to wszystko z dożywotnią gwarancją.

RAM-B-149Z-UN7 składa się z ocynkowanej podstawy z bolcami, podwójnego ramienia i uniwersalnej podstawki X-Grip®. W zestawie znajduje się sprzęt, który będzie pomieścić szyny o średnicy od 0,50 "do 1,25". Podstawa obejmuje czarne zakrywki, które mają być umieszczone na odsłoniętych końcach śruby. Montaż jest zaprojektowany z opatentowanym gumowym kuli i gniazdem RAM 1 ", który posiada punkty regulacji na obu końcach ramienia podwójnego gniazda, co umożliwia niemal nieskończoną regulację i doskonałe kąty widzenia. Minimalna szerokość 0,5 ".
W zestawie kołyska X-Grip® ma czysty i mądry design z czterema nogami, które zapewniają dużą siłę trzymania bez ukrywania telefonu za pianką i plastikiem. Obudowa X-Grip® sprężynowa rozciąga się i łączy, co zapewnia idealne dopasowanie telefonu komórkowego. Doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, eleganckich wnętrz współczesnych pojazdów, RAM X-Grip® zmieniła się w kolebkę telefonów komórkowych.

INNE:

U-Bolt Wymiary:
0,50 "do 1,25"

Wymiary kołyski
Minimalna szerokość = 1.875 "(minimalna wysokość = 4.25")
Maksymalna szerokość = 3,25 "(minimalna wysokość = 2,25")
Głębokość = 0.875 "

Zestaw nie zawiera telefonu.

AOT/60

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.