PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Masz prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym wszedłeś w posiadanie ostatniej rzeczy lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie ostatniej rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas (MOTOVIT, al. Piłsudskiego 2A, 05-270 Marki; email: motovit@motovit.com.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Możesz również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy (jednak nie jest to obowiązkowe) lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na nasz adres email: motovit@motovit.com.pl lub formularz kontaktowy naszego Sklepu. Jeżeli skorzystasz z tej możliwości, prześlemy Tobie niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, abyś wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Tobie prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Tobie wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy od Ciebie rzecz będącą przedmiotem umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Prosimy abyś odesłał lub przekazał nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz rzecz przed upływem terminu 14 dni.
Ponosimy koszty zwrotu rzeczy.
Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej
w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zwrotu możesz dokonać za pomocą Paczkomatów Inpost zgłaszając zwrot na stronie: Szybkie Zwroty Inpost

Wzór formularza odstąpienia od umowy

Produkty dodane do listy życzeń
Dodany do porównania