Kask Shoei NXR 2 Gleam TC5
Kask Shoei NXR 2 Gleam TC5
Kask Shoei NXR 2 Gleam TC5
Kask Shoei NXR 2 Gleam TC5
Kask Shoei NXR 2 Gleam TC5
Kask Shoei NXR 2 Gleam TC5
Kask Shoei NXR 2 Gleam TC5
Kask Shoei NXR 2 Gleam TC5

Kask Shoei NXR 2 Gleam TC5

Rozmiar
  • XXS
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Produkt na zamówienie, możesz zamawiać, potwierdzimy jego dostępność w przeciągu 24h
2 899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 551,12 zł

 

SKORUPA:
Atestowana skorupa wykonana w technologi AIM (Advanced Intergrated Matrix) czyli wielowarstwowego kompozytu. Skorupa wykonana z multikompozytu (włókien szklanych, organicznych, 3D) zapewnia idealny balans pomiędzy elastycznością i odpornością materiału na uderzenia. 4 rozmiary skorupy gwarantują perfekcyjne dopasowanie (XXS-S, M, L, XL-XXL). Zastosowanie wypełnienia EPS o różnej gęstości zwiększa bezpieczeństwo dzięki uzyskaniu właściwej absorpcji energii uderzenia. Niewielki rozmiar skorupy w połączeniu ze zintegrowanym spojlerem zmienia kierunek przepływu powietrza, odciąża kark i redukuje turbulencje. Zaawansowana aerodynamika wyraźnie zmniejsza zmęczenie szyi po długiej jeździe.

WIZJER:
Nowy wizjer SHOEI CWR-F2 o szerokim kącie widzenia, nie powoduje zniekształceń obrazu. Wizjer, w przeciwieństwie do pozostałych modeli SHOEI, jest otwierany centralnie. Posiada filtr UV i jest przystosowany do montażu Pinlocka.
9 rodzajów wizjerów, w tym fotochromatyczny, pozwalają stworzyć indywidualnie wyglądający kask, a przy tym dostosować wizjer do warunków na drodze.
Mechanizm umożliwiający szybki demontaż i montaż wizjera bez użycia narzędzi.

WNĘTRZE:
Całkowicie wyjmowane wnętrze z 3 różnych typów materiału o zróżnicowanej fakturze, miękkości oraz wytrzymałości. Wyjmowana wkładka centralna 3D, wkładki policzkowe i poszycie pasków – przystosowane są do prania. Kask jest przyjazny użytkownikom okularów korekcyjnych, posiada dedykowane wgłębienie w poduszkach policzkowych na okulary.
E.Q.R.S. - system umożliwiający łatwe wyjęcie wkładek bocznych w celu bezpiecznego zdjęcia kasku poszkodowanemu w wypadku.
Innowacyjne zaślepki akustyczne zapewniają dodatkową redukcję hałasu oraz zwiększają przestrzeń w obrębie uszu dając miejsce na głośniki zestawu głośnomówiącego.
Niewątpliwą zaletą kasków SHOEI jest możliwość dokupienia wnętrza kasku w kilku różnych rozmiarach - zapewnia to możliwość idealnego dopasowania kasku.

WENTYLACJA:

Ultrawydajna wentylacja kanałowa, łącząca sześć wlotów powietrza z czterema wylotami powietrza z tyłu, zapewnia komfortową jazdę.
Wykorzystanie efektu podciśnienia do efektywnego usuwania nieświeżego i gorącego powietrza z wnętrza kasku.

INNE:
Zapięcie DD.
Kask przystosowany do montażu Interkomu.
Spełnia normę ECE 22/06.
Pinlock, podbródek, woreczek i deflektor nosa w zestawie.
Waga: ok. 1390g

Gwarancja
5 lat gwarancji producenta
Płeć
Dla Niego
Dla Niej
Kolor
Czarny
Szary
Blenda przeciwsłoneczna
Nie
Zapięcie
DD
Certyfikat
ECE 22.06
KI/1773/0XXS

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do listy życzeń
Dodany do porównania