Rękawice REV'IT! Hydra 2 H2O granatowy

359,00 zł

logo rev'it

Sprawdź swój rozmiar
RT/202/0000006
Rozmiar
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • XYL
Ilość
Produkt na zamówienie

CECHY PRODUKTU:
Rękawice Hydra 2 H2O wyściełane materiałem Thinsulate® G i polarem, zostały zaprojektowane, aby pomóc motocyklistom poradzić sobie w chłodne i mokre dni. Renomowana membrana hydratex® jest zastosowana w konstrukcji Z-Liner z technologią McFit®, aby zapewnić komfort i suchość podczas każdej przejażdżki. Zewnętrzna powłoka rękawicy jest zbudowana z wielu materiałów. Odporna na ścieranie, bębnowo barwiona skóra kozia pokrywa dłoń, podczas gdy wierzchnia strona jest pokryta materiałem PWR|shield stretch. W celu zapewnienia odpowiedniej ochrony rękawice Hydra 2 H2O są wyposażone w twardy ochraniacz kłykci, slider dłoni z Temperfoam®, kostki palców i kciuka zabezpieczone Temperfoam® oraz dodatkową warstwą PWR|Shield na dłoni.

BEZPIECZEŃSTWO:
Pianka Temperfoam® - oferuje wiele właściwości pomagających amortyzować uderzenia. Materiał ten stosowany jest w rejonach, gdzie ruchomość i dopasowanie są nieodzowne.
Heavy rib covered hard shell knuckle- Twardy ochraniacz kłykci pokryty wytrzymałym żebrowanym materiałem nadaje rękawiczkom odważniejszy wygląd, jednocześnie chroniąc dłonie.
Laminowane odblaski- Panele odblaskowe zapewniają doskonałą widoczność pod każdym kątem, dzięki czemu użytkownik jest widoczny ze wszystkich kierunków. Aby uzyskać bardziej wyrafinowany wygląd, panele odblaskowe są laminowane do tkaniny. Dodatkowo proces laminowania eliminuje szwy, dzięki czemu odzież jest bezpieczniejsza.

MATERIAŁ:
Bębnowo barwiona kozia skóra - garbowana skóra koźlęca uznawana jest za niezwykle wytrzymałą. Często stosuje się ją w rękawicach i innych produktach, w których najlepiej sprawdza się miękka skóra.
PWR|shell - ten materiał to tkanina Cordura® zmodyfikowana przez markę REV’IT!. PWR|shell, składający się w stu procentach z wydajnej poliamidowej przędzy, bierze najlepsze właściwości Cordury® – wysoką temperaturę topnienia, niezwykłą odporność na rozrywanie i ścieranie oraz doskonałą wytrzymałość – i łączy je z unikalnym wzornictwem REV’IT!. PWR|shell zapewni każdemu motocykliście wysoką ochronę.
PWR|shell stretch - to stretchowa wersja materiału PWR|shell.
Tkanina „connect finger tip” - Nie musisz już zdejmować rękawic, żeby odebrać telefon lub włączyć nawigację. Tkanina „connect fingertip” została opracowana tak, żeby pozwalała obsługiwać ekrany dotykowe.
3M™ Thinsulate® G - warstwa izolacyjna zbudowana z dużych kieszonek zatrzymujących gorące powietrze, gwarantujących utrzymanie ekstremlanie ciepłych dłoni przez bardzo długi czas. Obszrne kieszenie powietrzne dodatkowo zapewniają lekkość materiału i jego szybkie schnięcie.
Polar fleece liner - polarowa podszewka rękawic zapewnia więcej ciepła. Podszewka odprowadza wilgoć, dzięki czemu ręce pozostają suche.
Hydratex®|Z-liner - membrana typu Z-liner wbudowana jest między podszewkę, a powłokę zewnętrzną. Szwy zostały oklejone taśmą, żeby uniemożliwić dostęp wodzie. REV’IT! Hydratex®|Z-liner stosowany jest w produktach, które wymagają wysokiej ochrony na każdą pogodę. Dzięki wlaminowaniu membrana ta jest mniej narażona na uszkodzenia zewnętrzne.
Flock PU - Flokowanie jest procesem mocowania małych cząstek włókien do powierzchni tkaniny. Proces tworzy strukturę, która odbija wodę.

INNE:
Regulowana szerokość nadgarstków.
Wstawki z rozciągliwego materiału na wierzchniej stronie dłoni, łatki zwiększające przyczepność, ściągacze w nadgarstkach, krótki mankiet.
Wycieraczka - Materiał użyty na palcu wskazującym rękawicy pomaga usunąć wodę lub wilgoć z wizjera, zapewniając lepszą widoczność podczas jazdy w deszczu.

GWARANCJA:  2 lata

Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Pobieranie powyższego opisu bez zgody firmy Motovit z siedzibą w Warszawie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji". Na ich wykorzystanie wymagane jest zezwolenie Motovit z siedzibą w Warszawie.


Komentarze

Napisz swoją opinię

Rękawice REV'IT! Hydra 2 H2O granatowy


logo rev'it

Sprawdź swój rozmiar

Napisz swoją opinię