S100 Środek pielęgnujący i chroniący przed wilgocią (Zamsz, Nubuk) 300ml
S100 Środek pielęgnujący i chroniący przed wilgocią (Zamsz, Nubuk) 300ml

S100 pielęgnacja i ochrona przed wilgocią (zamsz, nabuk) 300ml

Produkt dostępny :)
65,00 zł
Zamówienie złożone w dni robocze do godziny 14:30 wysyłamy tego samego dnia.

 
CECHY PRODUKTU:
S100 to niemiecki producent środków do pielęgnacji motocykla i odzieży motocyklowej. Marka regularnie wygrywa testy porównawcze i rankingi konsumenckie, a opinie w internecie na temat chemii motocyklowej S100 nie schodzą poniżej 9/10. Preparaty S100 słyną z doskonałej jakości i innowacyjności (ponad 40 patentów). Docenisz je także za wyjątkową wydajność.
Problem:
Do chwili obecnej nie było środka do pielęgnacji zamszu i matowej gładkiej skóry, który pozwala zachować naturalny wygląd i przywrócić ważne składniki odżywcze w skórze. Bez dodatkowych środków odżywczych, skóra może stać się szorstka i łamliwa, a jej kolor może zanikać.
Zalety produktu:
Pielęgnuje i chroni takie rodzaje skór jak zamsz i nubuk, a także matowe gładkie skóry, utrzymując typowy dla nich wygląd.
Sprawia, że skóra jest miękka i gładka.
Zmniejsza przyczepność brudu.
Wodoodporny.
Bezbarwny, ale przywraca oryginalne kolory.
Zachowuje odpowiednią wentylację membran.
Zastosowanie:
Wszystkie rodzaje skór jak zamsz i nubuk, a także matowe gładkie skóry (włącznie z perforowaną skórą TFL-Cool®. Nadaje się także do połączeń skóry z tekstyliami.
Jak stosować:
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Rozpylić produkt równomiernie i w niezbyt dużej ilości na suchą i czystą tkaninę z odległości około 20 cm. Pozostawić do wyschnięcia w zacienionym miejscu. Nie stosować w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub na gorących powierzchniach.
Wskazówka:
Powtórzenie procesu nakładania po całkowitym wyschnięciu tkaniny potęguje stopień ochrony (przed wilgocią i brudem).

ACO/16

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do listy życzeń
Dodany do porównania