• Wyprzedaż!
  • -15%
Rękawice REV'IT! Mosca czarny
Rękawice REV'IT! Mosca czarny

Rękawice REV'IT! Mosca czarny

Rozmiar
  • XS
  • M
  • XXL
  • XYL
Dostępny produkt z innymi opcjami
211,65 zł 249,00 zł -15%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 249,00 zł

Dostępne kolory

 

Model Mosca należy do podstawowych wariantów turystycznych w palecie Rev'it! Kilka wariantów kolorystycznych, bardzo dobra ochrona, panele wentylacyjne to cechy dzięki którym możesz mieć świetne rękawice za rozsądną cenę.

BEZPIECZEŃSTWO:
Lepkosprężysty ochraniacz kostek - te ochraniacze kostek wykonane są z lepko-elastycznej gumy. Materiał zapewnia ochronę kostek, a elastyczność umożliwia ruch ręki w sposób naturalny i pełni komfortowy.
PWR|shield knit - materiał PWR | shield wykonany jest unikalną techniką dziania, dzięki której charakteryzuje się on niezrównaną odpornością na cięcie, rozrywanie i ścieranie. W tym produkcie PWR|shield zastosowano na dłoniach, żeby dodatkowo je zabezpieczyć w razie kontaktu z asfaltem.
Ochraniacz kciuka pianką EVA - to jedno z tworzyw popularnie nazywanych „gumą porowatą” lub „gumą piankową”. EVA stosowana jest jako materiał amortyzujący wstrząsy w wielu produktach marki REV’IT!.
Ochraniacz dłoni pianką EVA - to jedno z tworzyw popularnie nazywanych „gumą porowatą” lub „gumą piankową”. EVA stosowana jest jako materiał amortyzujący wstrząsy w wielu produktach marki REV’IT!.
Ochraniacz palców pianką EVA - to jedno z tworzyw popularnie nazywanych „gumą porowatą” lub „gumą piankową”. EVA stosowana jest jako materiał amortyzujący wstrząsy w wielu produktach marki REV’IT!.

Elementy odblaskowe.


MATERIAŁ:
Skóra koźlęca - garbowana skóra koźlęca uznawana jest za niezwykle wytrzymałą. Często stosuje się ją w rękawicach i innych produktach, w których najlepiej sprawdza się miękka skóra.
Bębnowo farbowana koźla skóra - garbowana skóra koźlęca uznawana jest za niezwykle wytrzymałą. Często stosuje się ją w rękawicach i innych produktach, w których najlepiej sprawdza się miękka skóra.
Dwukierunkowy stretch - materiał rozciągający się w dwóch kierunkach, doskonale dopasowujący się do ciała.
Neopren - to syntetyczny kauczuk stosowany w odzieży ochronnej. Jest odporny na ścieranie, substancje chemiczne i wodę oraz nieco rozciągliwy.

Flock PU Flokowanie jest procesem mocowania małych cząstek włókien do powierzchni tkaniny. Proces tworzy strukturę, która odbija wodę.

INNE:
Panele wentylacyjne.
Regulacja obwodu.

Gwarancja
2 lata gwarancji producenta
Płeć
Dla Niego
Kolor
Czarny
Obsługa ekranów dotykowych
Nie
RT/156/0000006
8700001271875
FGS131

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do listy życzeń
Dodany do porównania