• Wyprzedaż!
  • -35%
Rękawice REV'IT! Arch
Rękawice REV'IT! Arch

Rękawice REV'IT! Arch

Rozmiar
  • S
  • M
Dostępny produkt z innymi opcjami
194,35 zł 299,00 zł -35%

Dostępne kolory

 

Doskonale wentylowane rękawice Arch dzięki neoprenowemu mankietowi oraz rozciągliwej skórze na palcach są niebywale wygodne i świetnie dopasowane. Za bezpieczeństwo odpowiada samokształtująca pianka Temperfoam.

BEZPIECZEŃSTWO:
Pianka Temperfoam® - pianka ta oferuje wiele właściwości pomagających amortyzować uderzenia. Materiał ten stosowany jest w rejonach, gdzie ruchomość i dopasowanie są nieodzowne.
PWR|shield knit - materiał PWR|shield wykonany jest unikalną techniką dziania, dzięki której charakteryzuje się on niezrównaną odpornością na cięcie, rozrywanie i ścieranie. W tym produkcie PWR|shield zastosowano na dłoniach, żeby dodatkowo je zabezpieczyć w razie kontaktu z asfaltem.
Lepkosprężysty ochraniacz kostek - te ochraniacze kostek wykonane są z lepko-elastycznej gumy. Materiał zapewnia ochronę kostek, a elastyczność umożliwia ruch ręki w sposób naturalny i pełni komfortowy.


MATERIAŁ:
Bębnowo farbowana koźla skóra - garbowana skóra koźlęca uznawana jest za niezwykle wytrzymałą. Często stosuje się ją w rękawicach i innych produktach, w których najlepiej sprawdza się miękka skóra.
3D air mesh - ta dzianina, o otwartej, trójwymiarowej strukturze splotu, zapewnia dobrą wentylację podczas jazdy. 3D air mesh jest nieodzowny podczas długich wypraw motocyklowych.
Neopren - to syntetyczny kauczuk stosowany w odzieży ochronnej. Jest odporny na ścieranie, substancje chemiczne i wodę oraz nieco rozciągliwy.


INNE:
Strefy wentylowanie.
Regulacja obwodu nadgarstka.

Gwarancja
2 lata gwarancji producenta
Płeć
Dla Niego
Kolor
Czarny
RT/172/0000002
8700001271721
FGS142

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do listy życzeń
Dodany do porównania