• Wyprzedaż!
  • -30%
Spodnie termoaktywne REV'IT! Airborne LL
Spodnie termoaktywne REV'IT! Airborne LL
Spodnie termoaktywne REV'IT! Airborne LL
Spodnie termoaktywne REV'IT! Airborne LL

Spodnie termoaktywne REV'IT! Airborne LL

Rozmiar
  • M
  • L
Produkt dostępny :)
195,30 zł 279,00 zł -30%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 237,15 zł Zamówienie złożone w dni robocze do godziny 14:30 wysyłamy tego samego dnia.

Dostępne kolory

 
Spodnie które zostały zaprojektowane z myślą o osobach aktywnie jeżdżących na motocyklu. Ograniczenie ilości szwów do minimum pozwala na długotrwałe korzystanie z produktu i nie odczuwaniu dyskomfortu. Systemy odseparowania wilgoci i utrzymaniu suchej skóry powodują że można bez przeszkód nosić Airborna w największe upały.
MATERIAŁ:
Multiyarn Poliamide- to w stu procentach poliamidowe nici, połączone w wyjątkowy sposób, które nadają produktom doskonałą trwałość, wytrzymałość na rozciąganie i pękanie oraz znakomitą odporność na ścieranie. Są tak silne dzięki unikalnej strukturze – trzyniciowej przędzy z dodatkową czwartą nicią wplecioną między nie. Czwarta nić została podgrzana, żeby zespoliła się z pozostałymi trzema, więc nie ma możliwości, żeby się odplątała lub pękła. Szwy te wytrzymują nawet największe obciążenia i doskonale sprawdzają się jako szwy zewnętrzne w rękawicach i odzieży.
Poliester i Elastyna Roundknit - wyroby okrągłodziane cechują się doskonałą elastycznością, dzięki której świetnie dopasowują się do ciała. Brak szwów zapewnia optymalny komfort oraz nadaje materiałowi funkcjonalność – dzięki mniejszej liczbie szwów materiał jest w mniejszym stopniu narażony na wszelkie rozprucia i pojawianie się zgubionych oczek, a przez to jest o wiele trwalszy. Wszystkie niezbędne szwy wykonano płaskim ściegiem typu flatlock, żeby uniknąć luzów. W rezultacie materiał charakteryzuje się najwyższym komfortem i funkcjonalnością.

INNE:
Technologia trójwymiarowych materiałów bezszwowych - odzież z trójwymiarowych, okrągłodzianych materiałów zapewnia najwyższą wygodę i ma wiele technicznych właściwości, które znajdują zastosowanie w sportach, w tym w jeździe na motocyklu. Określenie „trójwymiarowy” odnosi się do faktury i kształtu oczek. Wyroby okrągłodziane cechują się doskonałą elastycznością, dzięki której świetnie dopasowują się do ciała. Brak szwów zapewnia optymalny komfort oraz nadaje materiałowi funkcjonalność – dzięki mniejszej liczbie szwów materiał jest w mniejszym stopniu narażony na wszelkie rozprucia i pojawianie się zgubionych oczek, a przez to jest o wiele trwalszy. Wszystkie niezbędne szwy wykonano płaskim ściegiem typu flatlock, żeby uniknąć luzów. W rezultacie materiał charakteryzuje się najwyższym komfortem i funkcjonalnością.
Funkcja odprowadzania wilgoci - tkanina jest stale odseparowana od ciała na niewielką odległość, dzięki czemu pot szybciej wysycha i pozostawia skórę suchą.
Panele wentylacyjne

GWARANCJA: 2 lata
Gwarancja
2 lata gwarancji producenta
Płeć
Dla Niego
Kolor
Szary
OT/175/0000002
8700001260244
FTU209

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do listy życzeń
Dodany do porównania