Uchwyt RAM MOUNTS do kamer
Uchwyt RAM MOUNTS do kamer
Uchwyt RAM MOUNTS do kamer
Uchwyt RAM MOUNTS do kamer
Uchwyt RAM MOUNTS do kamer
Uchwyt RAM MOUNTS do kamer

Uchwyt RAM MOUNTS do kamer

Produkt na zamówienie, możesz zamawiać, potwierdzimy jego dostępność w przeciągu 24h
69,00 zł

 
Specjalnie zaprojektowane uchwyty motocyklowe RAM są najmocniejsze i najbardziej wytrzymałe z pośród wszystkich dostępnych akcesoriów motocyklowych na rynku. Zaczynasz swoją podróż na asfalcie a kończysz na bezdrożach wybór mocowań RAM gwarantuje mocne i bezpieczne trzymanie Twojego urządzenia. Opatentowana konstrukcja kula i gniazdo zapewnia pewne trzymanie połączone z tłumieniem drgań, a to wszystko z dożywotnią gwarancją.

Oprócz trwałości, system mocowań RAM pozwala (indywidualnie dobrać elementy) dowolnie konfigurować elementy, z których możesz zbudować niestandardowe rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Szukasz rozwiązania jak bezpiecznie zamontować telefon, GPS, aparat lub inne akcesoria, mocowania RAM są gwarancją najbardziej niezawodnego montażu specjalnie dedykowanego do motocykli. Mocowania RAM są wykonane w USA i posiadają dożywotnią gwarancję.

Twoje urządzenie jest bezpieczne na drodze i poza nią bez względu dokąd zmierzasz.

CECHY PRODUKTU:

RAP-B-366U podstawa składa się z gumowej kuli o średnicy 2,54 cm połączonej gwintem ¼" -20 do montażu kamery. Gwint pasuje do większości standardowych aparatów i kamer. Okrągła podstawa dodatkowo zapewnia stabilność zamontowanego urządzenia.
AOT/39

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do listy życzeń
Dodany do porównania