Baza RAM MOUNTS U-BOLT 9 mm i kulą 1
Baza RAM MOUNTS U-BOLT 9 mm i kulą 1

Baza RAM MOUNTS U-BOLT otwór 9 mm.

Produkt dostępny :)
123,00 zł
Zamówienie złożone w dni robocze do godziny 14:30 wysyłamy tego samego dnia.

 

CECHY PRODUKTU:
Specjalnie zaprojektowane uchwyty motocyklowe RAM są najmocniejsze i najbardziej wytrzymałe z pośród wszystkich dostępnych akcesoriów motocyklowych na rynku. Zaczynasz swoją podróż na asfalcie a kończysz na bezdrożach wybór mocowań RAM gwarantuje mocne i bezpieczne trzymanie Twojego urządzenia. Opatentowana konstrukcja kula i gniazdo zapewnia pewne trzymanie połączone z tłumieniem drgań, a to wszystko z dożywotnią gwarancją.

Oprócz trwałości, system mocowań RAM pozwala (indywidualnie dobrać elementy) dowolnie konfigurować elementy, z których możesz zbudować niestandardowe rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Szukasz rozwiązania jak bezpiecznie zamontować telefon, GPS, aparat lub inne akcesoria, mocowania RAM są gwarancją najbardziej niezawodnego montażu specjalnie dedykowanego do motocykli. Mocowania RAM są wykonane w USA i posiadają dożywotnią gwarancję.

Twoje urządzenie jest bezpieczne na drodze i poza nią bez względu dokąd zmierzasz.


INNE:

RAM-B-272U to podstawa z otworem o średnicy 9 mm połączona z gumową 1-calową głowicą obrotową. Produkt jest najczęściej mocowany do uchwytu lusterka i głownie przeznaczony do motocykli marki BMW.

GWARANCJA:

Dożywotnia

AOT/61

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty dodane do listy życzeń
Dodany do porównania